Zamów do 22:00 kurierem DHL - dostawa już w poniedziałek |

00 g 00 m 00 s

Kulolejki, kokile do odlewania kul

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Największa obniżka
  3. Cena (Od najniższej)
  4. Cena (Od najwyższej)
  5. Ocena (Od najniższej)
  6. Ocena (Od najwyższej)
  7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Schowaj Czytaj więcej

Kulolejka, czyli kokila do odlewania kul to przyrząd, które umożliwia samodzielne wytworzenie ołowianych kul lub pocisków do broni czarnoprochowej. Dzięki temu można w pełni kontrolować proces odlewu i uzyskać wysoką powtarzalność kul. Oferowane przez nas kulojeki składają się z samej kokili lub kokili zintegrowanej ze szczypcami. Można za ich pośrednictwem odlewać jednocześnie jeden lub więcej pocisków. W ofercie posiadamy przede wszystkim kulolejki renomowanej włoskiej marki Davide Pedersoli.

Kulolejka, czyli kokila odlewnicza to przyrząd umożliwiający samodzielne odlewanie ołowianych kul i pocisków. Szczególnie popularny wśród miłośników broni czarnoprochowej, gdyż pozwala w pełni kontrolować proces odlewu. To z kolei przekłada się na wysoką powtarzalność i jakość pocisków. W ofercie posiadamy kokile do pocisków i kul o różnych kalibrach m.in. .69, .44, .323 i inne. Można za ich pośrednictwem wykonać jednocześnie jedną lub więcej kul. Każda kokila wyposażona jest w przykrywkę, która umożliwia odcięcie nadmiaru ołowiu.

Oferujemy przede wszystkim kulolejki produkowane przez renomowaną włoską markę Davide Pedersoli. Firma powstała w 1958 roku i zajmuje się produkcją wysokiej jakości replik i akcesoriów do broni czarnoprochowej. Znana jest ze staranności i dbałości o szczegóły. To sprawia, że produkty Pedersoli są cenione przez wielu kolekcjonerów historycznej broni czarnoprochowej. W ofercie Militaria.pl można znaleźć nie tylko kulolejki, ale także repliki i inne akcesoria włoskiego producenta.