Dostawa usługą Paczka w Weekend

00 g 00 m 00 s

Noże taktyczne Ka-Bar - składane

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Schowaj Czytaj więcej

Noże składane, amerykańskiej firmy Ka-Bar to znane na całym świecie tactcical-folders, które są dedykowane jednostkom mundurowym, jak i fanom wytrzymałych, składanych noży militarnych. Składane noże Ka-Bar cechuje wytrzymała konstrukcja oraz duża odporność ostrza na szybkie stępienie. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszy się nóż Ka-Bar z serii Mule z gładkim ostrzem o profilu tanto. Wykonany z dbałością o szczegóły mały folder bez problemu zmieści się w kieszeni spodni czy mniejszej kieszeni w Twoim plecaku więc zawsze będziesz go miał przy sobie. Noże taktyczne z firmy Ka-Bar sprawdzą się w każdych warunkach. Do produkcji głowni amerykański producent stosuje przeważnie stal nierdzewną, która po naostrzeniu bardzo długo trzyma ostrość i jest łatwa w czyszczeniu.

Początek firmy Ka-Bar sięga roku 1897. Pod koniec XIX wieku utworzona została spółka Tidioute Cutlery Company, która początkowo zajmowała się produkcją i sprzedażą sztućców. Kilkadziesiąt lat później, krótko po rozpoczęciu II wojny światowej firma (jeszcze pod nazwą Union Cutlery Company) wzięła udział w konkursie na nowy nóż bojowy dla amerykańskiego wojska..

Po wygraniu przetargu i zakontraktowaniu, nowego noża bojowego wyprodukowanego dla Marine Corps, firma ostatecznie zmieniła nazwę na znaną do dzisiaj Ka-Bar Cutlery.Inc.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49