Zamów do 23:59 - kurier DHL z dostawą na jutro

00 g 00 m 00 s

Repliki Scorpion - ASG

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Okazje
Cena
Zastosuj
Wzorowany na
Napęd repliki
Zasięg celnego strzału
Rodzaj magazynka
Korpus
Blowback

20 produktów

 1. Brak towaru

20 produktów

Schowaj Czytaj więcej

W naszym sklepie internetowym Militaria.pl znajdziecie szeroki wybór replik ASG Scorpion od renomowanych zagranicznych producentów. Sprzęt ten jest dedykowany dla fanów gier terenowych zwanych airsoftem. Z uwagi na swoją kompaktowość zostaną docenione podczas gier na małych odległościach w zamkniętych przestrzeniach, czyli podczas CQB (z ang. Close Quarters Battle). Oczywiście istnieją także dłuższe warianty modelu Scorpion, które sprawdzą się na otwartych terenach.

Najbardziej popularnym i rozpowszechnionym modelem z serii Scorpion jest model CZ SCORPION EVO 3 A1, produkowany przez czeską firmę Česká Zbrojovka. Ten nowoczesny model pistoletu maszynowego użytkowany był przez wielu przedstawicieli sił zbrojnych i służb mundurowych na całym świecie. Palny oryginał występował w kalibrze 9×19 i umożliwiał strzelanie ogniem pojedynczym, seriami trzystrzałowymi oraz ogniem ciągłym, natomiast model CZ SCORPION EVO 3 S1 strzelał tylko ogniem pojedynczym. Użytkownicy, którzy korzystali z modeli Scorpion, cenili je za swoją ergonomię, intuicyjność obsługi i niezawodność. Repliki ASG Scorpion, które znajdziecie w naszym sklepie, będą wiernym odbiciem palnych pierwowzorów, zapewniając Wam wysoki poziom realizmu, wysoki komfort użytkowania, a także długą żywotność. Na Militaria.pl oferujemy Wam wierne repliki karabinków Scorpion zaprojektowane i stworzone przez duńską firmę Action Sport Games. Producent ten tworzy swoje repliki w kooperacji z producentem Česká Zbrojovka, dlatego też repliki charakteryzują się pełną zgodnością z ich palnymi odpowiednikami co do wyglądu, wielkości, wagi oraz sposobu działania. Repliki te wykonane są z takich materiałów jak polimer, wzmocniony dodatkowo włóknem szklanym oraz metal. Bardzo praktyczne i cenione przez miłośników airsoftu jest wyposażenie pistoletu maszynowego w zestaw szyn RIS 22 mm. Dzięki nim możesz rozbudować swoją replikę o dodatkowe elementy, takie jak chwyt przedni, celownik laserowy, latarkę taktyczną czy kolimator.

Repliki SCORPION EVO 3 A1 posiadają także system wykrywania pustego magazynka. Gdy wystrzelimy ostatni pocisk z magazynku, elektroniczny system odetnie możliwość oddania strzału, dzięki temu wiesz, kiedy powinieneś zmienić magazynek. Wyposażenie w dwupozycyjną kolbę umożliwi natomiast dopasowanie do indywidualnych preferencji użytkownika, zapewniając komfort i wygodę podczas strzelania. Każdy airsoftowiec doceni także wzmocniony gearbox oraz system szybkiej wymiany sprężyny, współpracujący ze sprężynami do M150. W naszej ofercie znajdziecie repliki w kolorze czarnym, a także Flat Dark Earth oraz Battleship Grey. Zaopatrz się w jedną z replik ASG Scorpion, korzystając z oferty naszego sklepu internetowego. Do wyboru modele m.in. renomowanego producenta replik ASG, jakim jest Action Sport Games. Sprzęt tego typu zadowoli każdego miłośnika airsoftu. Na Militaria.pl znajdziecie też wszelkie niezbędne akcesoria do użytkowania swojego karabinku jak kulki, magazynki, baterie i ładowarki. U nas znajdziecie też akcesoria do konserwacji oraz do przenoszenia repliki jak pokrowce czy walizki.