ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% - OSTATNIE DNI
Zamów teraz - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

Repliki UZI - ASG

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii zostały umieszczone repliki ASG UZI. UZI jest to pistolet maszynowy i uznaje się go za najpopularniejszy na świecie. Konstruktorem tego pistoletu jest Uziel Gal, od którego imienia powstała nazwa samego pistoletu. Pierwsza produkcja rozpoczęła się w 1956 roku w zakładach zbrojeniowych w Izraelu. W sklepie Militaria.pl znajdziesz ofertę replik ASG UZI, które różnią się pomiędzy sobą parametrami. Repliki dostępne w naszym sklepie pochodzą z renomowanych firm zajmujących się produkcją broni. Jeżeli chcesz wybrać replikę, która całkowicie spełni Twoje oczekiwania, zwróć uwagę na najważniejsze parametry broni. Jedną z najważniejszych cech jest pojemność. W ofercie sklepu posiadamy zarówno repliki wyposażone w magazynki hi-cap, jak i low-cap. Magazynki o dużej pojemności, czyli hi-cap, mogą pomieścić do 200 sztuk kulek. Ten rodzaj magazynku najczęściej wykorzystywany jest do pistoletów elektrycznych. Korzystając z hi-cap, nie trzeba się martwić częstą wymianą magazynków, co sprawia, że można w pełni oddać się rozgrywce lub treningowi, nie przejmując się, że zabraknie kulek. Ten rodzaj magazynka ma specjalną komorę, do której w prosty sposób można wsypać kulki. Do przenoszenia kulek do komory podającej służy zębatka umieszczona na dole magazynku. 

Dysponujemy również replikami ASG UZI wyposażonymi w małe magazynki low-cap o pojemności od 30 do 80 szt. kulek. Ten rodzaj magazynku jest bardzo doceniany przez osoby, którym zależy na zachowaniu realizmu podczas korzystania z repliki. Zaletą tego magazynku jest również dobra współpraca z kulkami o niższej jakości. Low-cap ładuje się za pomocą szybkoładowarki, która wstrzykuje odpowiednią ilość kulek do podajnika. Wybierając odpowiednią broń, należy również zwrócić uwagę na prędkość, z jaką wystrzeliwane są kulki. Prędkość ta jest podawana w FPS, czyli w stopach na sekundę. W ofercie posiadamy repliki ASG, których prędkość wystrzeliwania kulek waha się między 200 a 305 FPS. Wiele z dostępnych modeli replik ma system Blow-back, który ma na celu nadaniu większego realizmu podczas oddawania strzałów. W trakcie ściągania spustu uruchamiany jest odrzut zamka do tyłu napinający kurek. Podczas ruchu powrotnego natomiast kulka wprowadzana jest do lufy.

W zależności od modelu repliki może być ona dodatkowo wyposażona w system hop-up, czyli system wpływający na podkręcenie wystrzeliwanej kulki. Umieszczona w pistolecie gumowa lub sylikonowa uszczelka dotyka wystrzeliwanej kulki, wpływając na zmianę jej trajektorii lotu. Oprócz nadania kulce realistycznego lotu poprawia się również moc wystrzeliwania oraz zasięg lotu kulki. W celu zabezpieczenia wiele replik jest wyposażonych w blokadę spustu, która ma chronić przed niekontrolowanym wystrzałem. Jest on umiejscowiony na replice w zależności od modelu broni, na jakim jest wzorowana. Repliki są wykonywane z metalu oraz tworzywa sztucznego. Wykorzystywane są materiały wysokiej klasy, aby zapewnić komfort korzystania z broni oraz aby oddać jak największy realizm. Korpusy są wykonane w taki sposób, by użytkowanie ich było wygodne oraz bezpieczne nawet podczas deszczu. W ofercie sklepu Militaria.pl posiadamy szeroki asortyment replik UZI. Są one wyposażone w wiele systemów, które wpływają na komfort użytkowania oraz zostały wykonane z największą dbałością o szczegóły.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49