MĘSKIE PREZENTY
Zamów do Paczkomatu® z odbiorem w sobotę!

Repliki PP-19 Bizon - ASG

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj
Wzorowany na
Zasięg celnego strzału
Rodzaj magazynka
Gearbox
Korpus

4 produkty

4 produkty

Schowaj Czytaj więcej

W ofercie sklepu Militaria.pl znajdą Państwo repliki ASG PP-19 Bizon. Jest to replika wzorowana na pistolecie maszynowym pochodzącym z Rosji, który został skonstruowany w latach 90. Bazą do stworzenia tego Rosyjskiego pistoletu była konstrukcja należąca do karabinów AK. Pistolet ten był wykorzystywany przez siły specjalne oraz policjantów ze względu na jego niewielkie rozmiary i wygodę użytkowania. W ofercie posiadamy repliki ze znanych i cenionych firm, takich jak S&T Armament oraz LCT.

Wybierając replikę, warto zwrócić uwagę na istotne parametry, jak na przykład typ magazynka. W Replikach ASG PP-19 Bizon wykorzystywane są magazynki o średniej pojemności, czyli mid-cap, w którym może mieścić się od 50 do 150 kulek. Taka pojemność magazynku jest uznawana przez osoby biorące udział w rozgrywkach ASG za najwygodniejszą oraz najbardziej realistyczną. Wystarczająco duża liczba kulek oraz brak szeleszczenia podczas transportu są dużym plusem magazynku takiego typu. Mid-cap ładuje się za pomocą speedloadera. Pozwala to na szybkie umieszczenie kulek w komorze podajnikowej. Ważnym parametrem jest również prędkość wylotowa, która w PP-19 Bizon wynosi aż do 400 FPS. W tym modelu repliki akumulator o typie stick, wzorując się na replikach AK, jest umiejscowiony pod pokrywą komory zamkowej. W replice znajduje się również składana na lewą stronę ramowa kolba. Znajdująca się na replice szyna montażowa typu „jaskółczy ogon” pozwala na dowolne modyfikacje oraz dodanie wybranych celowników optycznych. Dzięki temu każdy może zmodyfikować replikę na swój sposób oraz dodać ulubione lub niezbędne akcesoria optyczne. Jest również możliwość dołączenia dodatkowej szyny RIS, dzięki której do repliki można zamontować różnego typu akcesoria. W trakcie korzystania z broni bardzo przydają się latarki, chwyty taktyczne czy celowniki laserowe.

Replika jest wyposażona w gearbox v.3, który sprawuje funkcję serca repliki. Ten model gearboxa posiada części zamienne oraz tuningowe. Bez problemu można odnaleźć części, które pozwolą naprawić broń lub ją przerobić według własnych upodobań. Repliki są wykonywane z najlepszych materiałów oraz z najwyższą dbałością o szczegóły, aby maksymalnie odwzorować realizm. Znaczna część produkowanych pistoletów jest wykonywana ze stali, metalu oraz tworzywa sztucznego. Każdy z elementów broni jest ze sobą świetnie spasowany, aby dać użytkownikowi wysoki komfort korzystania z repliki. Części takie jak korpus, pokrywa komory zamkowej czy kolba są wykonywane ze stali. Natomiast z metalu tworzy się suwadła, muszki i tłumiki. Podczas oddawania strzałów bardzo ważny jest odpowiedni chwyt oraz jego stabilność. Z myślą o tym, chwyt oraz magazynek wytworzone są z dodatkowo wzmacnianego tworzywa sztucznego. Dzięki temu broń wygodnie leży w dłoni oraz można z niej bezpiecznie korzystać nawet podczas niesprzyjającej pogody. Z replik ASG PP-19 Bizon często korzystają osoby biorące udział w rozgrywkach ASG. Jej kompaktowy rozmiar świetnie sprawdza się na średnich oraz krótkich dystansach. Może być również wykorzystywana w warunkach CQB. Dostępne w ofercie naszego sklepu repliki broni przypadną do gustu osobom, dla których bardzo ważne jest zachowanie realizmu. Osoby, które wymagają od swojej broni wytrzymałości, również będą zadowolone z oferowanych przez sklep Militaria.pl replik. Nawet najbardziej wymagający klient znajdzie w naszej ofercie produkt, który spełni jego oczekiwania.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49