MĘSKIE PREZENTY
Zamów do Paczkomatu® z odbiorem w sobotę!

Repliki UMP - ASG

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Wzorowany na
Zasięg celnego strzału
Rodzaj magazynka
Gearbox
Korpus

1 produkt

1 produkt

Schowaj Czytaj więcej

Pistolet maszynowy firmy Heckler&Koch UMP to nowocześniejszy następca znanego na całym świecie pistoletu maszynowego MP5. Skrótowa nazwa UMP wywodzi się od pełnego nazewnictwa pistoletu Universal Machine Pistol — uniwersalny pistolet maszynowy.

Pistolety UMP zasilane są amunicją pistoletową w trzech kalibrach: 9 mm Parabellum, .45ACP oraz .40 S&W. W zależności od naboju zasilającego dany model pistoletu nosi nazwę UMP 9, UMP 45 oraz UMP 40. Repliki pistoletów UMP wykonane są jak dokładnie tak jak palny odpowiednik — z tworzywa sztucznego oraz metalu. Stosowane do wytworzenia korpusu, kolby oraz chwytu tworzywo jest bardzo odporne na uszkodzenia mechanicznie.
Repliki UMP występują przede wszystkim w dwóch typach zasilania — gazowym i elektrycznym. Pistolety zewnętrznie wyposażone są w regulowane mechaniczne przyrządy celownicze oraz pełną paletę szyn montażowych RIS przeznaczonych do montażu oporządzenia taktycznego. Stosowana w replikach UMP składana na bok kolba pozwala na łatwe manewrowanie w ciasnych pomieszczeniach oraz ułatwia transport pistoletu.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49