Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Repliki MP5 - ASG

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj
Wzorowany na
Zasięg celnego strzału
Rodzaj magazynka

16 produktów

 1. (8)
  Wysyłka: Natychmiast
  465,74 zł
 2. (8)
  Wysyłka: Natychmiast
  739,99 zł
 3. (6)
  Wysyłka: Natychmiast
  569,24 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  1629,99 zł

16 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Replika MP5 to jeden z najpopularniejszych modeli pistoletów maszynowych, wykorzystywany przez fanów Airsoftu na całym świecie. W naszej ofercie znajdziesz licencjonowane repliki kultowego HK MP5 w różnych wersjach konstrukcyjnych, zarówno z napędem gazowym, jak i elektrycznym, a precyzja wykonania każdego modelu zapewni Ci najwyższą jakość rozgrywek.

MP5 to niemiecki pistolet maszynowy produkowany przez firmę Heckler und Koch od połowy lat 60-tych dwudziestego wieku. Został zaprojektowany z myślą o niemieckiej policji, ale z czasem stał się jednym z najbardziej popularnych pistoletów maszynowych i obecnie jest użytkowany przez służby mundurowe i jednostki specjalne na całym świecie.

Repliki MP5 ASG, podobnie jak ich pierwowzór, to pistolety o zwartej konstrukcji, które są lekkie, poręczne i umożliwiają szybkie i dynamiczne strzelanie w ograniczonej przestrzeni, dlatego świetnie nadają się w rozgrywkach typu CQB (Close Quarter Battle). W takim typie scenariusza, gdzie masz do czynienia z zamkniętymi pomieszczeniami, niejednokrotnie musisz spędzić długie minuty w tej samej, nie zawsze wygodnej pozycji, a kluczem jest zwinność, dynamika i dobre zgranie z partnerem, replika MP5 sprawdzi się doskonale.

Oczywiście zastosowanie repliki MP5 nie ogranicza się do rozgrywek w zamkniętych pomieszczeniach. Jest to uniwersalny model, który doskonale sprawdzi się także w scenariuszach na otwartym terenie, a ze względu na popularność pistoletu MP5 i jego szerokie użytkowanie w siłach zbrojnych wielu państw, często sięgają po niego entuzjaści LARP-ów i członkowie grup rekonstrukcyjnych.

Konstrukcja repliki jest przyjazna dla użytkownika, więc będziesz mógł z niej wygodnie korzystać niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania ani od tego, czy jesteś lewo czy prawo ręczny. MP5 ASG elektryczny będzie także odpowiedni dla młodszych graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Airsoftem.

Repliki MP5 ASG dostępne w ofercie Militaria.pl, zarówno te z napędem elektrycznym, jak i gazowym, zostały wyposażone w system blow-back, który polega na charakterystycznym odrzucie zamka. Zwiększa to autentyczność przy użytkowaniu repliki i podnosi jakość rozgrywki. Na poziom realizmu i wrażenia z użytkowania wpływają również oryginalne oznaczenia, a także możliwość zamontowania szeregu akcesoriów, takich jak latarki, lasery czy kolimatory i inne przyrządy celownicze.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49