Chat with us, powered by LiveChat

Zamów dziś kurierem DHL - dostawa już w poniedziałek!

Repliki P90 - ASG

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj
Wzorowany na
Napęd repliki
Zasięg celnego strzału
Rodzaj magazynka
Korpus
Blowback

6 produktów

 1. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  249,99 zł
 2. (5)
  Wysyłka: Natychmiast
  189,99 zł
 3. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  799,00 zł
 4. Brak towaru

 5. Brak towaru

6 produktów

Schowaj Czytaj więcej

W tym dziale znajdziesz najwyższej jakości repliki belgijskiego pistoletu maszynowego Fabrique National Herstal FN P90. Palna wersja zasilana jest nabojem FN 5.7×28mm, który zapewnia niewielki odrzut i posiada niewielką masę. Jego najważniejsza cecha charakterystyczna to przebijalność kamizelek oraz hełmów kevlarowych. Ta sama amunicja zasila nowoczesny pistolet FN Five-seven, który mieści w swoim magazynku aż dwadzieścia sztuk w wersji standardowej. FN P90 to wyjątkowa i futurystyczna konstrukcja. Dzięki zastosowaniu magazynka pudełkowego na aż pięćdziesiąt naboi oraz układu bullpup (język spustowy znajdujący się przed magazynkiem), broń jest bardzo kompaktowa, posiada niewielki odrzut oraz małą masę. Wysoka szybkostrzelność połączona z nowoczesną amunicją zyskała uznanie służb i operatorów jednostek specjalnych na całym świecie. Repliki ASG P90 znajdą zastosowanie w zabawach rekonstrukcyjnych, gdyż są używane przez bardzo wiele podmiotów, w tym: Jednostkę Wojskową GROM, Biuro Ochrony Rządu, U.S. Secret Service, Alaska State Troopers, S.W.A.T., Jagdkommando, GIGN, Army Ranger Wing, SAF oraz wiele innych jednostek specjalnych, jednostek policji oraz strzelców profesjonalnych i amatorów na wszystkich kontynentach.

Replika ASG P90 stanowi doskonałą alternatywę dla popularniejszych i bardziej klasycznych konstrukcji, takich jak HK MP5, HK MP7, CZ Scorpion, UZI czy MAC-10. Nietypowy kształt i nowoczesny design na pewno będą się wyróżniać na polu zainscenizowanej bitwy, urozmaicając potyczki w gronie przyjaciół i znajomych. Mimo niewielkiej długości, lufa nie jest krótka, co ma pozytywny wpływ na celność naszej maszyny. Zapewnia to wspomniany wcześniej układ bezkolbowy bullpup. Szczególnie, jeśli wybierzemy wersję ze zintegrowanym tłumikiem, w którym skryta jest dłuższa lufa. Repliki P90 ASG można także łatwo przenieść w plecaku na strzelankę, bez konieczności kupowania dodatkowych pokrowców. Na naszej stronie internetowej znajdziesz różne wersje tego pistoletu maszynowego, w tym także modele o zróżnicowanej kolorystyce. Podobnie jak palny oryginał, repliki FN P90 są wykonane w większości z wytrzymałych tworzyw sztucznych. Zapewnia to lekkość konstrukcji oraz odporność na zarysowania. Repliki zostały wykonane z niezwykłą dbałością o najdrobniejsze szczegóły i zachowanie odpowiednich wymiarów zewnętrznych. Repliki posiadają lufy oraz gearboxy wykonane z metalu. Znajdziesz tu także modele wyposażone w elektrycznie sterowany odrzut zamka podczas oddawania strzałów, czyli system electric blowback.

FN P90 występowała jako uzbrojenie w wielu grach wideo, takich jak Counter Strike i Counter-Strike: Condition Zero, Global Offensive oraz Source, druga część Fallout oraz Fallout Tactics, Far Cry, Battlefield 2, Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, Soldier of Fortune: Payback, Escape from Tarkov oraz wielu innych popularnych strzelankach. Zobaczysz go także w serialach serii Stargate, CSI: Miami, Breaking Bad czy Doctor Who. Gra też rolę w niezliczonej liczbie filmów. Na wielkim ekranie pojawia się w takich produkcjach jak filmy o Jamesie Bondzie, Taxi i Taxi 2, Blade II, Equilibrium, Ja Robot, The Incredible Hulk oraz The Hunger Games. Fabrique National Herstal FN P90 świetnie sprawdza się jako broń CQB, czyli z języka angielskiego close-quarters battle, co oznacza walkę na bliskie odległości. Zarówno broń palna, jak i jej odpowiednik ASG wyśmienicie radzą sobie w operacjach przeprowadzanych w budynkach. Dzieje się tak głównie za sprawą celności, szybkostrzelności oraz niewielkich wymiarów. Przy odpowiedniej taktyce i strategii nadają się również jako uniwersalna replika także na średnie odległości, a po lekkim tuningu i wymianie sprężyny na mocniejszą, leśne rozgrywki także nie będą stanowić dla nas problemu. Zakup P90 polecamy także na prezent dla zaprzyjaźnionego miłośnika militariów oraz aktywnego gracza airsoft. Decydując się na zakup nowego sprzętu nie zapomnij dobrać do niego odpowiedniej masy kulek. Pamiętaj także o akcesoriach do konserwacji i atestowanych okularach ochronnych lub goglach. Wszystkie te gadżety dostępne są na stronie internetowej Militaria.pl w oddzielnych kategoriach.