MĘSKIE PREZENTY
Zamów teraz - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

Sprężynowe pistolety maszynowe ASG

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj
Wzorowany na
Zasięg celnego strzału
Rodzaj magazynka
Gearbox
Korpus
Schowaj Czytaj więcej

W strzelających replikach ASG jednym z najbardziej podstawowych rodzajów napędu jest sprężyna. Takie rozwiązanie stosowane jest zarówno w najbardziej podstawowych modelach pistoletów, jak i świetnie odwzorowanych replikach karabinów snajperskich. Zastosowanie napędu sprężynowego pozwala osiągnąć dużą moc repliki i dużą precyzję pojedynczego strzału. Najpopularniejszymi sprzętami wyposażonymi w napęd sprężynowy są zwykłe, ręczne pistolety. Ze względu na moc strzału oraz jego precyzję, napęd sprężynowy jest bardzo często spotykany w replikach karabinów wyborowych. Takie rozwiązanie pozwala też uzyskać większy dystans strzału, zachowując jednocześnie jego precyzję.

W ofercie posiadamy także sprężynowe pistolety maszynowe ASG. Jest to stosunkowo rzadko spotykane rozwiązanie, ponieważ takie repliki nie mają możliwości strzelania ogniem ciągłym. Mimo zrezygnowania z głównej cechy karabinków maszynowych, czyli ognia ciągłego, jest to poszukiwane rozwiązanie techniczne. Szczególnie często wybierane jest ono przez rodziców chcących obdarować swoje najmłodsze pociechy ich pierwszym sprężynowym pistoletem maszynowym ASG. Poprzez wymóg każdorazowego przeładowania sprzętu przed strzałem, uczy najmłodszych cierpliwości oraz precyzji celowania. Pozwala też nauczyć rozsądnego dysponowania kulkami, co w przyszłości może przydać się podczas strzelania z karabinków posiadających ogień ciągły. W odróżnieniu od karabinów szturmowych takich jak kultowy AK47 pistolety maszynowe wyróżniają się tym, że strzelają amunicją pistoletową (w palnych pierwowzorach), oraz posiadają kompaktowe rozmiary, co szczególnie docenią osoby o drobniejszej budowie ciała. Jest to też bardziej przystępne cenowo rozwiązanie niż karabinki elektryczne.

Nawet wśród najmłodszych znany jest karabinek MP5, który, głównie poprzez swoją rozpoznawalność, wybierany jest jako pierwszy sprzęt strzelający. To właśnie sprężynowym pistoletom maszynowym ASG najczęściej przyglądają się najmłodsi, chcąc zakupić swój pierwszy sprzęt, który będzie świetnym wejściem w świat ASG. Również szerokim gronem odbiorców sprzętów napędzanych poprzez pojedyncze przeładowanie są osoby, które kolekcjonują sprężynowe repliki maszynowe ASG. Będą one dawały świetną możliwość uzupełnienia ich kolekcji kolejnym modelem, który uda się znaleźć w przystępnej cenie. Dzięki stosowaniu najprostszego rodzaju napędu, w tej samej cenie co elektryczny karabinek, możemy dostać model dużo lepiej odwzorowany względem palnego pierwowzoru kosztem ognia ciągłego. Dla osób chcących wzbogacić swoją kolekcję o kolejne sprężynowe repliki maszynowe ASG łakomym kąskiem mogą być modele sygnowane przez oryginalnych producentów broni. W takich modelach zawsze można liczyć na najwyższą jakość i odwzorowanie pierwowzoru. Modele te, dzięki swojemu wiernemu odwzorowaniu, potrafią nawet znaleźć zastosowanie jako uzupełnienie scenografii w filmach i serialach. Dzięki szerokiej ofercie, a w tym wielu rozpoznawanych modeli wśród sprężynowych replik maszynowych ASG, bez problemu uda się znaleźć modele takie jak UZI, Scorpion, MP40 czy MP5. Poszukując sprzętu strzelającego kulkami plastikowymi, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Militaria.pl. Dzięki szerokiej ofercie dostępnych produktów każdy odnajdzie model spełniający jego oczekiwania i zgodny z jego upodobaniami.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49