MĘSKIE PREZENTY
Zamów teraz - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

Repliki MP9 - ASG

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj
Wzorowany na
Zasięg celnego strzału
Rodzaj magazynka
Gearbox
Korpus
Schowaj Czytaj więcej

Poszukując broni dodatkowej bocznej, oprócz standardowych modeli, opcją ciekawą do rozważenia jest replika pistoletu maszynowego. W takich modelach będziemy mieli możliwość prowadzenia ognia ciągłego, nie rezygnując z kompaktowego rozmiaru. Dobrym przykładem takiego pistoletu maszynowego są repliki ASG MP9. Model ten jest wzorowany na produkcie firmy Brügger-Thomet, która zakupiła od firmy Steyr prawa patentowe i dokumentację techniczną pistoletu maszynowego Steyr TMP. Na jego bazie, szwajcarska firma dopracowała konstrukcję i rozwiązania technologiczne wprowadzając w 2001 roku na rynek model MP9. Jest to niewielki pistolet maszynowy ze składaną kolbą, zasilany amunicją 9x19 parabellum i wyposażony w stałe mechaniczne przyrządy celownicze. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu szyn montażowych, użytkownik może rozbudować zestaw o inne oprzyrządowanie, jak na przykład celownik kolimatorowy. Dzięki swojej zwartej konstrukcji, możliwości strzelania ogniem ciągłym i stabilnemu chwytowi, jest użytkowany zarówno przez szwajcarską policję, jak i armię portugalską. Doceniany jest również przez służby specjalne oraz załogi pojazdów opancerzonych.

Replik ASG MP9 nie może oczywiście zabraknąć podczas rozgrywek airsoftowych. W zależności od modelu możemy wybierać między egzemplarzami wykonanymi z polimerów, jak i takich, w których głównym składnikiem będą elementy stalowe. Zgodnie z założeniem palnego pierwowzoru, replika przeznaczona do rozgrywek ASG świetnie sprawdzi się w niewielkich przestrzeniach lub jako dodatkowa broń boczna. Jeśli nie stosujemy jej jako broni dodatkowej, możemy z powodzeniem wykorzystywać ją w rozgrywkach CQB (Close Quarters Battle). Są to rozgrywki mające miejsce w zamkniętej przestrzeni, jak na przykład stare opuszczone budynki. Dzięki ich mobilności i szybkostrzelności sprawdzą się doskonale w przestrzeniach, gdzie swoboda ruchu ma duże znaczenie. Repliki pistoletu maszynowego o małym gabarycie charakteryzują się dość krótką lufą, nie będzie więc to sprzęt do strzelania na dłuższych dystansach, jednak podczas strzelania w zamkniętej przestrzeni sprawdzi się w bardzo dobrze.
Źródłem napędu takich replik najczęściej jest gaz techniczny, znany jako Green Gas. Dzięki zastosowaniu zasobnika na gaz wewnątrz magazynka, możemy szybko i sprawnie napełnić go, gdy się wyczerpie. Z dodatkowych informacji technicznych, ważnym usprawnieniem jest zastosowanie regulowanych systemów hop-up, dzięki którym mamy możliwość korygowania toru lotu kulki. Z kolei rozwiązaniem podnoszącym realizm obsługi takich pistoletów, jest wyposażanie ich w system blow-back. Jest to system ruchomego zamka, który pracuje podczas strzelania, zupełnie jak w palnym odpowiedniku pistoletu. Podczas wyboru między replikami ASG MP9, możemy znaleźć zarówno modele firm zewnętrznych, jak i sygnowane przez oryginalnych producentów broni palnej i akcesoriów do nich. Pośród nich znajdziemy m.in. firmę B&T, zajmującą się produkcją palnego pierwowzoru pistoletu maszynowego MP9. Jeśli rozważasz zakup pistoletu MP9, zachęcamy do zapoznania się z modelami dostępnymi w naszym sklepie Militaria.pl. Dzięki zróżnicowanej ofercie każdy znajdzie model odpowiadający jego oczekiwaniom. Funkcjonalność pistoletów maszynowych docenią zarówno osoby poszukujące wyróżniającego się pistoletu bocznego, jak i fani rozgrywek w zamkniętych pomieszczeniach.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49