Zamów do 23:00 - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

00 g 00 m 00 s

Repliki MP7 - ASG

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Okazje
Cena
Zastosuj
Wzorowany na
Napęd repliki
Zasięg celnego strzału
Rodzaj magazynka
Gearbox
Korpus
Blowback
Schowaj Czytaj więcej

Poszukując realistycznych replik ASG, pośród pistoletów maszynowych na uwagę zasługują repliki ASG MP7. Dla osób zainteresowanych genezą tego modelu, ciekawą informacją mogą być pewne szczegóły techniczne. Niemiecki koncern Heckler&Koch zaprojektował model MP7 jako pistoletową broń klasy PDW (Personal Defense Weapon). Względem standardowych modeli pistoletów maszynowych wyróżnia je zastosowanie potężniejszej amunicji niż w standardowych pistoletach maszynowych. Również zasięg samych pistoletów klasy PDW jest większy niż w przypadku standardowych modeli. Obecnie taki sprzęt jest spotykany w różnych formacjach w blisko 20 krajach. Produkt niemieckiego producenta można znaleźć w wielu znanych na świecie jednostkach militarnych, takich jak rosyjski Specnaz, francuska jednostka GIGN czy też w szwedzka formacja SOG.

Sprzęt posiadający taką rozpoznawalność i renomę musi oczywiście posiadać swoje odpowiedniki pośród replik ASG. Dbając o tak wypracowaną markę, możemy spotkać repliki ASG MP7, które sygnowane są przez oryginalnego producenta MP7, czyli firmę Heckler&Koch. Dzięki takiej dbałości o produkcję replik, zarówno wymiary, jak i waga, będą bardzo zbliżone do oryginału. Pośród replik znajdziemy także takie smaczki jak składany chwyt przedni, który fabrycznie jest dołączany do palnego pierwowzoru. Repliki posiadają również składane przyrządy celownicze typu flip-up. Dzięki takiemu rozwiązaniu, z łatwością możemy zmodyfikować replikę poprzez dołożenie kolimatora lub innych dodatkowych przyrządów celowniczych. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość modyfikacji repliki wedle własnych upodobań. Aby zachować zarówno moc, jak i szybkostrzelność, większość replik będzie posiadać napęd elektryczny. Zaletą takiego układu oprócz szybkostrzelności, jest wygoda użytkowania. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu mechanizmu gearboxa, którego zadaniem - w dużym uproszczeniu - jest naciąganie sprężyny dostarczającej energię.

Chcąc zakupić sprzęt o maksymalnie wysokiej wytrzymałości, warto skupić się na modelach, które wykonane są w dużej mierze z metalowych komponentów. Zarówno selektor ognia, jak i zwalniacz magazynka są obustronne, co jest zgodne z rozwiązaniem stosowanym w palnym pierwowzorze. Pozwala ono komfortowo korzystać ze sprzętu zarówno osobom praworęcznym, jak i leworęcznym. Ze względu na kompaktowe rozmiary będzie to świetne rozwiązanie dla osób poszukujących sprzętu do rozgrywek typu CQB (Close Quarters Battle). Niewielki rozmiar będzie wielkim plusem podczas rozgrywek w ciasnych pomieszczeniach, gdzie dystanse, na których strzelamy, nie są duże. Biorąc też pod uwagę względnie niewielką długość lufy, prowadzenie celnego strzelania na dłuższych dystansach byłoby bardzo trudne do osiągnięcia. Dzięki występowaniu szyn montażowych w standardzie 22 mm, możemy zastosować dodatkowe przyrządy celownicze jak laser lub celownik kolimatorowy. Mogą one znacznie poprawić zarówno celność, jak i samą wygodę użytkowania. Dla osób, które chcą się wyróżniać podczas rozgrywki, ciekawą do rozważenia opcją może być wymiana klasycznej dodatkowej broni krótkiej na replikę ASG MP7. Jest to zdecydowanie mniej popularne rozwiązanie niż powszechne repliki modeli MP5. Zakup takiego pistoletu maszynowego jest ciekawym sposobem na wyróżnienie się spośród tłumu. Jeśli poszukujesz sprzętu wzorowanego na modelu MP7, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Militaria.pl. Posiadamy zróżnicowaną ofertę pod względem cenowym, od kilku różnych producentów. Dzięki temu każdy znajdzie egzemplarz dopasowany do jego oczekiwań.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49