Chat with us, powered by LiveChat

Zamów dziś kurierem DHL - dostawa już w poniedziałek!

Spodnie MARPAT Digital Woodland

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Największa obniżka
  3. Cena (Od najniższej)
  4. Cena (Od najwyższej)
  5. Ocena (Od najniższej)
  6. Ocena (Od najwyższej)
  7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Płeć
Cena
Zastosuj
Rodzaj kroju
Typ materiału
Faktura materiału
Elastyczność materiału
Wodoodporność
Zapięcie rozporka

2 produkty

2 produkty

Schowaj Czytaj więcej

Spodnie MARPAT digital woodland to doskonałe wojskowe spodnie w kamuflażu. Spodnie tego typu to odzież specjalnego zastosowania. Charakteryzują się doskonałą funkcjonalnością, świetną jakością wykonania oraz dobrym komfortem użytkowania polecanym przez wielu użytkowników. Spodnie te rekomendowane są przede wszystkim dla miłośników aktywności outdoorowych, graczy ASG, graczy Paintball, myśliwych oraz wszystkich osób, które poszukują wygodnych, militarnych bojówek w nowoczesnym, wojskowym kamuflażu.

MARPAT digital woodland spodnie to bojówki z bardzo progresywnym kamuflażem typu cyfrowego. Użyty w naszych spodniach MARPAT digital woodland wzór składa się z tysięcy miniaturowych prostokątów w 3-4 kolorach. Celem zastosowania takiego wzoru miało być optymalne odwzorowanie kolorystycznego „szumu” otoczenia, po to by maksymalnie wtopić sylwetkę użytkownika w dane tło. Wzór MARPAT został wprowadzony przez USA, jednak tendencja, by tworzyć pixelowe kamuflaże z powodzeniem rozszerzyła się również na inne państwa. Kamuflaż użyty w męskich MARPAT digital woodland spodniach jest bardzo skutecznym wzorem na bliskich oraz średnich odległościach.

MARPAT digital woodland spodnie męskie dostępne na naszej stronie to najwyższej jakości bojówki. Posiadamy modele od rekomendowanych firm produkujących odzież militarną już od wielu lat. Na szczególną uwagę zasługują egzemplarze od polskiej firmy Helikon. Prezentowany przez nas model został uszyty z połączenia bawełny oraz poliestru, dzięki temu materiał jest bardzo wytrzymały, elastyczny oraz szybkoschnący. Funkcjonalność oraz wygodę zapewniają ergonomicznie rozmieszczone kieszenie, które doskonale sprawdzą się na przechowywanie różnego rodzaju taktycznych przedmiotów takich jak noże, multitoole czy latarki. Na www.militaria.pl znajdziesz wiele wspaniałych modeli spodni w kamuflażu, które doskonale sprawdzą się przy wykonywaniu wielu aktywności.