Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

00 g 00 m 00 s

Zestawy do rozpalania ognia

Schowaj Czytaj więcej

Zestaw do rozpalania ognia zawiera różnego rodzaju przedmioty potrzebne do wzniecenia płomienia, który umożliwi rozpalenie kuchenki gazowej, turystycznej czy grilla. Zestaw jest przydatny w terenie np. podczas treningów survivalowych, biwaków, jak również na wypadek sytuacji awaryjnych. 

Standardowy zestaw do rozpalania ognia obejmuje: krzesiwo, iskrownik, paliwo stałe, a także linkę z łatwopalnym rdzeniem. Całość umieszczono w szczelnej, metalowej puszce, która chroni zawartość przed wilgocią, brudem czy pyłem. Zestawy do rozpalania ognia w puszkach cechują się także łatwością transportu oraz zabezpieczeniem znajdujących się w nim przedmiotów przed zgubieniem. W ofercie Militaria.pl znajdziesz też zestaw do rozpalania ogniska metodą łuku ogniowego, który świetnie sprawdzi się dla początkujących osób, chcących podnieść swoje umiejętności lub jako narzędzie treningowe dla harcerzy. Do zestawu dołączone jest wiertło łukowe, deska do wiercenia i rozpałka. W naszej ofercie posiadamy także zestawy z podpałkami, które mogą zostać użyte także po ich zamoczeniu. Uzupełnieniem zestawów są paliwa stałe w postaci tabletek, które można wykorzystać do rozpalenia ogniska lub jako paliwo do kuchenki turystycznej.  

W ofercie Militaria.pl znajdziesz zestawy do rozpalania ognia takich producentów jak: Mil-Tec, Badger Outdoor, Helikon, czy BCB. Dzięki zestawowi będziesz mógł skutecznie rozpalić ogień w dowolnych warunkach bez konieczności używania zapałek czy zapalniczki.  

Ustaw kierunek malejący

6 produktów

Ustaw kierunek malejący

6 produktów

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49