ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% | Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek

Wzrost modela:

Celownik kolimatorowy Theta Optics XTO - Czarny

Ocena:
84% of 100
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: gratis
209,99 zł
  • Gwarantowana dostawa - poniedziałek 2.02
    Zamów do 23:00 - dostawa już w poniedziałek!
Kup na raty: 21,00 zł x 10 rat 0%
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup i zbierz 20 punktów = 10,00 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
Do góry
209,99 zł

Wysokiej jakości celownik kolimatorowy zasilany jedną baterią CR123A, o konstrukcji wzorowanej na celownikach holograficznych. Umożliwia użycie zielonej lub czerwonej plamki celowniczej do prowadzenia działań zarówno dziennych, jak i nocnych.

Natężenie i pozycja plamki celowniczej na wyświetlaczu są w pełni regulowane.

Celownik montowany jest na standardowej szynie RIS (22 mm), pozwala na błyskawiczne i precyzyjne celowanie.

W skład zestawu wchodzi:
- celownik,
- baterie zasilające,
- ściereczka do czyszczenia,
- instrukcja obsługi.

Celem Theta Optics™ jest nie tylko dostarczanie wysokiej jakości sprzętu optycznego, lecz również ciągłe wzbogacanie oferty innowacyjnymi rozwiązaniami spotykanymi w produktach wyższej klasy. Przed wprowadzeniem na rynek każdy z modeli przechodzi szereg testów.

Dane techniczne
Wykonanie: metal
Kolor: czarny
Długość: 95 mm
Waga: 195 g
Zasilanie: 1x CR123A
Producent: Theta Optics

Więcej informacji
Rodzaj montażu kolimatora Weaver
Typ montażu Zintegrowany
Kolor znaku celowniczego Dostępne różne warianty
Regulacja podświetlenia Tak
Regulacja znaku celowniczego Stopniowa
Długość 95 mm
Rodzaj akumulatora/baterii 1 x CR123A
Typ zasilania Bateria
Waga 195 g
EAN 5902543257055
Kod producenta THO-10-010997
Producent Theta Optics

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 9

  1. M... Opinia potwierdzona zakupem
    80%

    Kolimator dobrze wykonany i kropka jasna. Niestety jak to w większości replik obraz jest przyciemniony i w ciemniejszych pomieszczeniach robi się problem

  2. K... Opinia potwierdzona zakupem
    80%

    Celownik wart swojej ceny. Lekko przyciemniana szybka co zbytnio nie przeszkadza w użytkowaniu, chyba że zamierzamy strzelać w nocy - wtedy może być problematyczne. Wykonanie wygląda na solidne tym bardziej, że pierwszego dnia zdążył mi już upaść i nawet farba się nie zadrapała nie wspominając już o jakichkolwiek uszkodzeniach. Na moim HK416s wygląda wręcz fenomenalnie. Egzemplarz który do mnie dotarł lekko różni się od prezentowanego na zdjęciu a mianowicie: nie ma logo i nazwy producenta a także brak napisu "FOR LAW ENFORCEMENT/MILITARY USE". Osobiście mi to nie przeszkadza bo celownik dzięki temu jest czarniutki i wygląda wręcz elegancko. Daje 4,4/5 między innymi przez przyciemnianą szybkę i różnice na prezentowanym zdjęciu ;)

  3. N...
    60%

    Zewnętrznie dobrze wykonany, niestety posiada efekt ducha który jest bardzo widoczny. Da się korzystać ale rewelacji nie ma. Za tą cenę są lepsze odpowiedniki.

  4. N...
    100%

    Porządny kolimator, fajna regulacja jasności kropki, dwa kolory też na plus. Polecam!

  5. K...
    80%

    Kolimator niezłej jakości, jeśli mamy wymagania adekwatne do ceny. Niestety w ciemnych pomieszczeniach celowanie z niego jest bardzo utrudnione bo szkło jest jakby 'dymione'

  6. A...
    100%

    Dobry celownik, wystarczy tylko trochę wyregulować i świetnie działa, paralaksa też nie najgorsza i w miarę celna.

  7. H...
    100%

    Wszystko ok, punkt celowniczy ostry i wyraźny Polecam

  8. B...
    100%

    Bałem się o jakość wyświetlanego celownika ale klarowny i ostry. Polecam

  9. P...
    60%

    Nieźle wykonany ale wymieniłem na AimO

Brak opinii