Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek |

00 g 00 m 00 s
Wzrost modela:

Kamizelka taktyczna Primal Gear Rush 2.0 Plate Carrier Ariatel Upgraded Version - MultiCam

Wysyłka: Natychmiast Dostawa: gratis
399,99 zł
Dostępne warianty produktu:
  • Zamów jeszcze przez
    Czas minął

    Dostawa kurierem już w poniedziałek!
Zadzwoń i zamów: 71 347 47 49
Kup na raty: 40,00 zł x 10 rat 0%
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup i zbierz 39 punktów = 19,50 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
Do góry
399,99 zł

Kamizelka taktyczna Primal Gear Rush 2.0 Plate Carrier Ariatel Upgraded Version - MultiCam

Lekka kamizelka taktyczna wykonana z trwałego materiału Cordura 500D, z zastosowaniem wytrzymałych szwów oraz wysokiej jakości taśm, rzepów i klamr. Przystosowana do przenoszenia dwóch wkładów balistycznych SAPI w rozmiarze M.

Panele pokryte taśmami MOLLE

Przedni i tylny panel kamizelki oraz cummerbund zostały pokryte taśmami systemu MOLLE / PALS oraz rzepem. Umożliwiają one montaż oraz dowolną konfigurację dodatkowych ładownic i kieszeni.

Zamek błyskawiczny do mocowania, siatka dystansowa

W kamizelce umieszczony został zamek błyskawiczny do mocowania tylnego panelu lub plecaka Rush 2.0. Wstawki z siatki dystansowej oraz regulowane comfort-pady na ramionach zapewniają wysoką wygodę użytkowania.

Najważniejsze cechy

  • wykonanie z materiału Cordura 500D
  • konstrukcja przystosowana do przenoszenia dwóch wkładów balistycznych SAPI w rozmiarze M
  • pokrycie taśmami MOLLE
  • wstawki z siaki dystansowej
  • regulowane comfort-pady
  • zamek błyskawiczny do mocowania panelu tylnego lub plecaka Rush 2.0

Kamuflaż MultiCam

MultiCam to nowoczesny wzór kamuflażu opracowany w 2002 roku przez amerykańską firmę Crye Precision we współpracy z United States Army Soldier Systems Center (Natick Labs) w ramach programu Objective Force Warrior. Jego celem było stworzenie uniwersalnego wzoru maskującego, skutecznego w zróżnicowanym terenie i zmiennych warunkach otoczenia. Wzór MultiCam składa się z siedmiu kolorów, tworzących gradientowe przejścia między odcieniami zieleni, brązu i beżu. Dzięki temu dynamicznie dostosowuje się do tła, przyjmując odcienie zieleni w terenach leśnych lub brązów i beżów w rejonach pustynnych - w środowisku Europy Środkowej i Wschodniej szczególnie dobrze działa w okresie jesiennym oraz wśród suchej roślinności. MultiCam zyskał uznanie na całym świecie i jest wykorzystywany przez liczne siły zbrojne oraz jednostki specjalne. W 2010 roku kamuflaż został oficjalnie przyjęty przez armię amerykańską jako wzór kamuflażu dla żołnierzy stacjonujących w Afganistanie, zastępując wcześniejszy Universal Camouflage Pattern (UCP). Wzór ten jest również dostępny dla użytkowników cywilnych, co czyni go popularnym wyborem wśród entuzjastów militariów czy airsoftu.

Primal Gear


Militaria.pl jest dealerem premium marki Primal Gear.


Primal Gear to marka specjalizująca się w produkcji taktycznego oporządzenia, odzieży i akcesoriów EDC. Wyposażenie powstaje z materiału Aspen 500D, lżejszego i bardziej ergonomicznego niż klasyczna Cordura 500D, a przy tym odpornego na przetarcia i trudne warunki użytkowania. W ofercie znajdują się m.in. kamizelki w systemie MOLLE, plecaki, pasy taktyczne, ładownice, kabury oraz odzież polowa i treningowa. Produkty Primal Gear wyróżniają się zastosowaniem technologii laser-cut, wzmocnionych szwów oraz sprawdzonych komponentów, takich jak klamry UTX i elementy Velcro. Marka stale rozwija swoją ofertę, wprowadzając nowe wersje kolorystyczne i popularne kamuflaże, w tym MultiCam.

Więcej informacji
System szybkiego zrzutu kamizelki Nie
Kieszenie na wkłady balistyczne Tak
Zapięcie Rzep
Typ kamizelki Plate Carrier
Uchwyt transportowy Tak
Materiał główny Cordura 500D
Kolor/kamuflaż Kamuflaż
Kamuflaż MultiCam
Panel velcro Tak
Kompatybilność z molle/pals Tak
Regulacja Tak
Waga 700 g
EAN 5902543896902
Kod producenta PRI-18-044534
Producent Primal Gear
Oceń ten produkt jako pierwszy
Dodaj opinię
Dodaj opinię
Opinie są weryfikowane przez naszych moderatorów. Pojawiają się przy produkcie najczęściej w około 7 dni roboczych.

Anuluj