Świetny kubek outdoorowy, który doskonale nadaje się zarówno do gorących, jak i zimnych napojów. Jego pojemność 600 ml jest bardzo wygodna – pomieści zarówno kawę lub herbatę, jak i większe danie. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, więc jest bardzo poręczny. Wybrałem kolor pomarańczowy, żeby łatwiej było go znaleźć w plenerze. Zdecydowanie warto kupić.
Lekki, składany kubek turystyczny w kolorze szarym wykonany z trwałego tworzywa termoplastycznego, przeznaczony do użytkowania w warunkach outdoorowych. Konstrukcja umożliwia łatwe spakowanie i ograniczenie zajmowanej przestrzeni w plecaku.
Do produkcji wykorzystano termoplastyczne tworzywo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Materiał nie tłucze się, co zwiększa jego przydatność w terenie. Dodatkowo jest wolny od BPA, co oznacza bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością i napojami.
Kubek jest wyposażony w sztywny rant, który ułatwia picie i ogranicza ryzyko rozlania zawartości. Szeroka podstawa poprawia stabilność i pozwala na bezpieczne ustawienie kubka na różnych powierzchniach, w tym na nierównym podłożu.
Ściany naczynia zostały wykonane z odpowiednią grubością, co ogranicza nagrzewanie się zewnętrznej powierzchni. Rozwiązanie zwiększa komfort użytkowania przy gorących napojach i chroni dłonie przed wysoką temperaturą.
Dane techniczne
Kolor: Dark Grey
Pojemność: 600 ml
Wymiary po złożeniu: 120 x 105 x 39 mm
Waga: 47 g
Producent: Wildo, Szwecja
| Waga | 47 g |
|---|---|
| Pojemność | 600 ml |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Wysokość | 120 mm |
| Uchwyt | Tak |
| Kolor główny | Dark Grey |
| EAN | 7330883103905 |
| Kod producenta | 14736 |
| Producent | Wildo |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 188
-
-
Bardzo fajny kubek. U mnie w kolorze niebieskim. Służy głównie do owsianki w terenie. Idealna pojemność. Mniejszy też mam i pare osóbz rodziny też i bardzo zadowoleni z kompaktowości. Lekki, poręczny i jest zawsze w moim plecaku jak wychodzę w teren. Gorąco polecam.
-
Bardzo fajny kubek składany, chwyt dość nietypowy - jak w kuksach. Po złożeniu bardzo mały do środka na płasko zmieści się jeszcze herbatka i cukier. Kubek jest dość duży, pojemny.
-
Bardzo dobry kubek, szczególnie ten 600ml, bo są też mniejsze od Wildo, dobry do zupy czy też napojów gorących, dobrze izoluje więc się nie poparzycie. Poza tym kom mogę polecićpaktowy, zajmuje mało miejsca no i lekki. Przetestowany więc polecam
-
Kubek bardzo dobrze sprawdza się w każdych okolicznościach. Jest wykonany z dobrej jakości materiałów, wygodnie i dobrze się z niego pije. Napoje nie przechodzą plastikiem.
-
Wildo Fold-A-Cup Big 600 ml Black to składany kubek o dużej pojemności, idealny na zupki i większe porcje. Lekki, wytrzymały, łatwy do czyszczenia i niezwykle praktyczny w podróży.
-
Bardzo dobry i oryginalny produkt. Nie wydziela zapachu, po napełnieniu ścianki są stabilne. Gorąca kawa nie parzy jakoś nadzwyczajnie mocno przez kubek. W teren jak najbardziej przydatne i poręczne
-
Duży,pojemny,może służyć też jako miseczka. Lekki,idealny do plecaka. Solidny materiał,nie wygina się i nie parzy rąk. Ale jednak herbata nie smakuje tak jak z kubka metalowego, nabiera trochę smaku plastiku:/
-
Ekstra sprawa, najlepiej kupić komplet. Bardzo kompaktowe po złożeniu. Wersja większą nadaje się do posiłku, a mniejsza do napoju. Sprawdza się ekstra, trwałe, niezawodne, można myć w zmywarce, można zalewać wrzątkiem. Polecam każdemu do zestawu kuchennego.
-
Kubek dość twardy, ale solidny. Spodziewałem się, że będzie bardzoej "gumowy". Złożony mieści w sobie idealnie również złożony kubek 250 ml. Po nalaniu wrzątku nie oddaje smaku.
-
Dobra rzecz przydatna w terenie zarówno do napojów jak i do obiadu. Kolor pomarańczowy kupiłem pod kolor bo mam już taki sork tak więc jest komplet. Polecam wszystkim przygotowującym posiłki w terenie.
-
Lekkie, składane i nietłukliwe, a przy tym ma dość solidne ścianki. W sam raz do plecaka i użytku wycieczkowego. Warto mieć jedno dla Nas i ewentualnego towarzysza (miseczka dla czworonoga jak znalazł!). Polecam.
-
Kapitalna rzecz, domówiłem kolejne, ponieważ świetnie się sprawdzają podczas rodzinnych wycieczek, zarówno do napojów, jak i do jedzenia. Dzieciom bardzo podobają się różne kolory. Zdecydowanie polecam obie wersje kubka - dużą i małą.
-
Świetna sprawa. Niewielki, lekki, fajnie się rozkłada. Jest wykonany solidnie i nie wygina się pod wpływem ciężaru zawartości trzymając za chwytak kubka. Dodatkowym atutem jest to, że gorące potrawy czy napoje, nie parzą kiedy trzyma się kubek w ręce, więc materiał, z którego wykonany jest kubek, ma jakieś właściwości izolacyjne. Pojemność 600ml jest bardzo optymalna, bo można wypić z niego porcję kawy czy herbaty, a jednocześnie przygotować w nim dużą porcję posiłku. Po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca, więc jest kompaktowy. Śmiało mogę polecić.
-
Bardzo polecam kubeczek robi swoja robotę bardzo zajmuje mało miejsca składa się bardzo fajne się pije napój gorący bardzo sobie Cenie produkt a tu informacja ze strony
Brak opinii