Zamów dziś z gwarancją dostawy jutro |

00 g 00 m 00 s
Wzrost modela:

Latarka Nextorch T53 Multi-Light Hunting Set - 760 lumenów

Wysyłka: Brak towaru
569,05 zł
Sugerowana cena producenta 599,00 zł
Brak w magazynie - sprawdź produkty podobne
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymać informację o dostępności produktu.
Do góry
569,05 zł

Latarka Nextorch T53 Multi-Light Hunting Set - 760 lumenów

Latarka o mocy 760 lumenów i zasięgu 220 metrów, w zestawie z uchwytem umożliwiającym montaż na lunecie celowniczej oraz włącznikiem naciskowym na kablu. Dzięki zastosowaniu specjalnego stopu aluminium lotniczego konstrukcja jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i wytrzymuje najcięższe warunki użytkowania. Latarka spełnia normę IPX7, co oznacza, że jest wodoodporna oraz wstrząsoodporna do 1 metra, zapewniając niezawodność w każdych warunkach pogodowych.

3 kolory światła, przycisk duo switch

Latarke wyposażono w trzy kolory światła: biały, zielony i czerwony. Zmiana koloru odbywa się przy użyciu pokrętła obracanego o 360 stopni, co pozwala na szybkie i wygodne dopasowanie oświetlenia do aktualnych potrzeb. Tryby pracy zmienia się za pomocą opatentowanego przycisku DUO SWITCH, umieszczonego z tyłu latarki. Jedno wciśnięcie umożliwia zmianę trybu lub chwilowe włączenie światła, natomiast pełne wciśnięcie uruchamia lub wyłącza latarkę.

Tryby pracy

  • High
  • Medium
  • Stroboskop
  • SOS
  • Chwilowy (dla każdego koloru)

paktyczny klips, włącznik żelowy

Praktyczny klips montażowy pozwala na zamocowanie latarki w kieszeni koszuli taktycznej lub spodni. Dodatkowo, w zestawie znajduje się włącznik żelowy oraz uchwyt montażowy umożliwiający na zainstalowanie latarki na lunecie optycznej.

Wydajne zasilanie, port usb

Latarka wyposażona została w wydajny akumulator litowo-jonowy 18650, którego ładowanie odbywa się poprzez zintegrowany port USB-C. Latarka może być również zasilana dwiema bateriami CR123A.

Elementy zestawu

  • latarka NEXTORCH T53
  • akumulator 18650 
  • pilot zdalnego sterowania TS41-L 
  • adapter do obiektywu RM85S
  • kabel USB UC4 do ładowania

najważniejsze cechy

  • 5 trybów pracy
  • 3 kolory światła
  • przycisk duo switch
  • włącznik żelowy
  • uchwyt montażowy
  • klasa szczelności IPX7
  • obudowa z aluminium lotniczego 6061-T6
  • twarda anodyzacja
  • czas pracy do 31 godzin
  • zasięg 220 m
Nextorch


Militaria.pl jest dealerem premium marki Nextorch.


Nextorch to jeden z czołowych światowych producentów latarek, pałek i akcesoriów taktycznych, obecny w ponad 150 krajach. Produkty projektowane są we współpracy z jednostkami specjalnymi i poddawane rygorystycznym testom. Marka może pochwalić się ponad 150 opatentowanymi rozwiązaniami i wieloma nagrodami branżowymi, co potwierdza jej innowacyjny charakter. Do najbardziej cenionych technologii należą system Duo Switch umożliwiający szybkie przełączanie trybów jedną ręką oraz soczewki TIR, które łączą długi zasięg z szerokim polem widzenia. Nowoczesna fabryka w Yangjiang wyposażona w zaawansowane linie CNC i clean-room gwarantuje wysoką jakość wykonania.

Więcej informacji
Maksymalny strumień światła 760 lumenów
Tryby świecenia Tak
Czas pracy w najsłabszym trybie 31 godz.
Typ zasilania Wymienny akumulator + bateria
Rodzaj akumulatora/baterii 1x Li-Ion 18650
Akumulator w zestawie Tak
Materiał obudowy aluminium
Klasa wodoszczelności IPX 7
Klips w zestawie Tak
Opaska na głowę Nie
Etui w zestawie Nie
Długość 147 mm
Waga 155 g
EAN 6945064202011
Kod producenta LAT/NEXT T53 HUNTING SET
Producent Nextorch
Oceń ten produkt jako pierwszy
Dodaj opinię
Dodaj opinię
Opinie są weryfikowane przez naszych moderatorów. Pojawiają się przy produkcie najczęściej w około 7 dni roboczych.

Anuluj