Tłumik dźwięku ASG Specna Arms Covert Tactical Brrrrt 40 x 320 mm - Black
Czarny tłumik dźwięku o długości 320 mm wykonany z lekkiego i wytrzymałego aluminium PA6 przy użyciu obrabiarek CNC. Model wyposażono z obu stron w gwint 14 mm prawo oraz lewoskrętny. Wnętrze wypełnione zostało specjalną gąbką, która zapewnia bardzo dobre właściwości wyciszające. Konstrukcja wspomaga stabilizację toru lotu wystrzelonych kulek.
Najważniejsze cechy
- przeznaczony do replik ASG
- gąbka wyciszająca
- gwint prawo i lewoskrętny 14 mm
- wykonany z aluminium PA6
- długość całkowita 320 mm
- waga 255 g
Militaria.pl jest dealerem premium marki Specna Arms.
Specna Arms to marka wyspecjalizowana w produkcji replik ASG, ceniona za solidne wykonanie i korzystny stosunek jakości do ceny. Oferowane modele charakteryzują się realistycznym wyglądem i wysoką trwałością. W ofercie znajdują się różnorodne serie - od lekkich modeli CORE™ dla początkujących, przez zaawansowane EDGE™ z metalowymi korpusami i licencjonowanymi oznaczeniami, po topowe repliki PRIME™ z bezszczotkowymi silnikami i nowoczesną elektroniką. Marka współpracuje z renomowanymi firmami, takimi jak Rock River Arms czy Daniel Defense. Specna Arms cieszy się uznaniem zarówno wśród początkujących, jak i zaawansowanych graczy airsoftowych.
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Kolor główny | Black |
| Typ montażu | Gwint 14 mm CW |
| Chronograf | Nie |
| Naświetlacz | Nie |
| Długość całkowita | 320 mm |
| Waga | 255 g |
| Średnica | 40 mm |
| Dodatkowe akcesoria w zestawie | Nie |
| EAN | 5902543992987 |
| Kod producenta | SPE-09-035753 |
| Producent | Specna Arms |
| EAN |