Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

00 g 00 m 00 s

Kolby i kabury do RAM

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii umieściliśmy kolby i kabury do RAM. Są to dodatkowe akcesoria stosowane w replikach broni miotających kulami gumowymi. Broń RAM to różnego rodzaju rewolwery, karabinki oraz pistolety napędzane sprężonym powietrzem, które dzięki energii, która nie przekracza 17J mogą być w posiadaniu każdej osoby (po ukończeniu 18 roku życia) w naszym kraju bez żadnych zezwoleń. Zróżnicowana oferta markerów RAM na naszej stronie pozwala dobrać broń do różnego rodzaju aktywności. Posiadamy zarówno krótkie, jak i długie bronie. Broń ta wykorzystywana jest w głównej mierze do samoobrony, treningu strzeleckiego oraz do rekreacyjnego spędzania wolnego czasu. Stosowana na całym świecie przez policję, wojsko oraz różnego rodzaju służby mundurowe stanowi doskonały środek ochrony osobistej teraz dostępnej dla każdego.

W zależności od potrzeb i domyślnego przeznaczenia broni, jej użytkownicy często dokonują wielu ulepszeń dobierając dodatkowe, specjalne akcesoria. W tym dziale znajdziecie przede wszystkim kabury do pistoletów na kule gumowe oraz na kule pieprzowe. Kabura to element wyposażenia każdego posiadacza broni. Jej głównym celem jest zapewnienie wygodnego przenoszenia broni oraz jej dobre zabezpieczenie. Kabury możemy podzielić ze względu na materiał wykonania oraz na typ. Kabury do pistoletów na kule pieprzowe pozwalają na szybkie, bezpieczne i wygodne dobywanie broni w niespodziewanych sytuacjach zagrożenia. Na naszej stronie proponujemy zarówno nowoczesne kabury wykonane z polimeru oraz kabury tradycyjne – materiałowe. Kabury polimerowe z roku na rok stają się coraz popularniejsze wśród wielu użytkowników broni RAM. Zaletą tego typu kabur do pistoletów na kule gumowe jest fakt, że są bardzo wytrzymałe, dobrze trzymają broń na miejscu oraz chronią ją od wielu czynników zewnętrznych.

Każdy kto poszukuje odpowiedniego artykułu przeznaczonego do skrytego przenoszenia broni RAM na co dzień powinien rozważyć zakup kabury. Kabura do pistoletów na kule pieprzowe to doskonała propozycja zarówno dla pracowników ochrony, jak również osób cywilnych chcących dobrze zadbać o swoje bezpieczeństwo. W tej kategorii znaleźć można również kolby do pistoletów RAM. Są to głównie kolby do karabinków zasilanych kapsułami CO2. Pistolety, strzelby i karabiny RAM zasilane są 12 g lub 88 g kapsułami CO2, dzięki czemu zasięg wystrzelonej kulki wynosi ok. 30 m. W karabinkach taką kapsułę umieszcza się zazwyczaj w kolbie. Dzięki takiemu rozwiązaniu nabój CO2 pełni również funkcję prowadnicy kolby. W naszej ofercie posiadamy kolby do strzelb oraz do karabinków. Repliki Real Action Marker dostępne są bez zezwolenia i bez konieczności rejestracji. Na stronie Militaria.pl znajdziesz również wiele innych akcesoriów do broni RAM. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

Ustaw kierunek malejący

27 produktów

Strona
 1. (117)
  Wysyłka: Natychmiast
  79,99 zł
 2. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  349,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  199,99 zł 249,00 zł
  Oszczędzasz 49,01 zł
 4. (14)
  Wysyłka: Natychmiast
  129,00 zł
Ustaw kierunek malejący

27 produktów

Strona
   
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49