Zamów do 23:00 - Paczkomat i kurier InPost z dostawą na jutro!

Amunicja ASG 0,20 g

Filtry i sortowanie
Close
Popularność
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj
Kolor kulek
Biodegradowalne
Tracer (smugowe)

47 produktów

 1. (15)
  Wysyłka: Natychmiast
  35,00 zł
 2. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  35,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  45,00 zł
 4. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł

47 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Wśród dostępnych na rynku kulek ASG szczególną uwagę może przykuć liczba dostępnych modeli o gramaturze 0,20 g. Swoją olbrzymią popularność zawdzięczają uniwersalności. Jedną z cech, którą kierujemy się już podczas zakupu swojej repliki, jest wartość prędkości wylotowej podanej przez producenta. Aby ujednolicić system wartości prędkości wylotowej wśród sprzedawanych replik, to właśnie kulki ASG 0,20 g. służą do pomiaru prędkości sprzętu. Dzięki nim mamy punkt odniesienia względem poszczególnych replik. Kulki o wadze 0,20 g będą najlepiej sprawdzać się w modelach nieprzekraczających 300 fps. Warto w tym momencie zwrócić uwagę na to, że jednostką miary prędkości wylotowej w replikach ASG są fps’y (stopy na sekundę). Jeśli z opisu lub wyglądu jasno nie wynika, czy dana replika jest przeznaczona do airsoftu, to forma oznaczania prędkości wylotowej powinna nam pomóc. W Wiatrówkach informuje się o tym za pomocą metrów na sekundę.

System dobierania wagi kulek do mocy naszej repliki pozwoli nam uzyskać optymalne możliwości sprzętu między prędkością wylotową, a stabilnością lotu kulki i jej precyzją. Cięższe kulki mają stabilniejszy tor lotu kosztem maksymalnego zasięgu. Najczęstszym zastosowaniem kulek ASG 0,20 g. są obecnie rozgrywki CQB, czyli gry w zamkniętych pomieszczeniach lub opuszczonych budynkach. Taka waga pozwala uzyskać dużą precyzję na krótkich dystansach, nie robiąc przy tym krzywdy osobie trafionej z niedużej odległości. Podczas strzelania w zamkniętych pomieszczeniach ciekawym gadżetem mogą być kulki typu Tracer. W przypadku stosowania takich kulek, gdy dołożymy na koniec lufy swojego karabinka nasadkę naświetlającą, wylatujące pociski sprawiają wrażenie świecenia w locie. Dzięki takiemu patentowi, oprócz niesamowitych doznań optycznych, dużo lepiej możemy obserwować tor lotu pocisku. Jest to przydatne podczas bardzo dynamicznego strzelania, gdy nie zawsze mamy możliwość precyzyjnego namierzenia celu za pomocą muszki i szczerbinki lub innych przyrządów celowniczych. W trosce o środowisko producenci zadbali również o wyprodukowanie kulek ASG 0,20 g. Biodegradowalnych.

Skład takiego rodzaju kulek pozwala na rozłożenie się ich w środowisku naturalnym pod wpływem wilgoci. W zależności od konkretnych producentów okres, w jakim kulki się rozłożą, może wynosić od pół roku do nawet roku. Stereotypem natomiast jest gorsza jakość kulek biodegradowalnych. Obecnie, dzięki zaawansowanej technologii produkcji taki rodzaj kulek nie odbiega jakościowo od standardowych plastikowych. Warto jednak dbać o odpowiednie warunki przechowywania kulek w celu zminimalizowania dostępu wilgoci do kulek, by proces rozkładu nie rozpoczął się przedwcześnie. W przypadku, gdy kulki będą przechowywane w nieodpowiednich warunkach, mogą zacząć się odkształcać, co będzie skutkować niewłaściwą pracą repliki. Obecnie podczas dużych imprez Airsoftowych bardzo często wymogiem do przystąpienia do zabawy są kulki biodegradowalne na wyposażeniu. W odpowiedzi na zróżnicowane zapotrzebowanie na kulki ASG dostępne są zarówno niewielkie opakowania po 1000 sztuk, opakowania kilogramowe, jak i worki 10- oraz 25-kilogramowe. Poszukując asortymentu do ASG, zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępną na Militaria.pl, gdzie znajdziemy zarówno kulki ASG 0,20 g., jak i w innych gramaturach.

 
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49