Zamów do 23:00 - Paczkomat i kurier InPost z dostawą na jutro!

Amunicja ASG biodegradowalna

Filtry i sortowanie
Close
Popularność
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Kolor kulek
Biodegradowalne
Tracer (smugowe)

63 produkty

Strona

63 produkty

Strona
Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii prezentujemy ekologiczną, biodegradowalną amunicję ASG. Kulki 6 mm to standardowy rodzaj amunicji stosowany w replikach ASG. Gry ASG często rozgrywają się na łonie natury i często po skończonych rozgrywkach, na miejscu pozostaje wiele śladów w postaci kulek licznie rozsianych po okolicy. Myśląc o środowisku warto zainteresować się kulkami wykonanych z materiałów biodegradowalnych. Kulki ekologiczne, czyli biodegradowalne, ulegają rozkładowi o wiele szybciej od standardowych - wykonanych z kompozytu.

Producenci kulek ekologicznych stosują różne materiały do ich wyrobu. Zazwyczaj składają się z polimerowej powłoczki, a ich wnętrze wykonane jest z celulozy, skrobi kukurydzianej, cukru trzcinowego i z innych zdolnych do szybkiego rozkładu materiałów. Nowoczesne kulki biodegradowalne są porównywalne do standardowych kulek w kwestii ich osiągów. Ze względu na swoje właściwości różnią się jednak trwałością. Jeszcze kilka lat temu, gdy technologia wytwarzania kulek ekologicznych nie była jeszcze dobrze rozwinięta, zyskiwały one złą opinię, która pokutuje do dzisiaj w środowiskach graczy ASG.

Do dzisiaj producenci kulek uporali się z większością problemów stwarzanych przez biodegradowalną amunicję. Kulki biodegradowalne nie stwarzają zagrożenia dla zawodników ze względu na zbytnią twardość, nie zapychają także luf precyzyjnych, co miało miejsce jeszcze kilka lat temu. Zaczynając przygodę z ASG warto wiedzieć, że to czym strzelamy z naszych karabinków na ogromne znaczenie. Kulki są jednym z istotniejszych elementów w przygodzie z airsoftem, a ich jakość z reguły ma spore znaczenie dla osiągów naszej repliki. W naszej ofercie posiadamy kulki tylko dobrej jakości. Należy wiedzieć, że amunicja z niesprawdzonych źródeł może być źle wykonana i uszkodzić nasz karabinek.