Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Amunicja ASG 0,30 g

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj
Kolor kulek
Biodegradowalne
Tracer (smugowe)

24 produkty

 1. (9)
  Wysyłka: Natychmiast
  59,99 zł

24 produkty

Schowaj Czytaj więcej

Kulki ASG o wadze 0,3 g dzięki swojej relatywnie dużej wadze doskonale nadają się do replik o mocy od 450 do 550 FPS, zachowując się stabilnie w locie przy większych prędkościach oraz zachowują dużą część energii kinetycznej na dalekich dystansach. Te właściwości kulek ASG o wadze 0,30 g sprawiają, że doskonale nadają się do mocnych elektrycznych replik karabinów szturmowych oraz karabinów wyborowych i snajperskich.

Wybór odpowiednich kulek do naszej repliki może mieć decydujące znaczenie podczas gry ASG, szczególnie podczas strzelania na dalekie dystanse. Aby mieć pewność, że wykorzystujemy sto procent potencjału naszej repliki warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości kulki o odpowiednio dobranej wadze. Nieodpowiedni dobór kulek do mocy repliki, może powodować wyraźne spadki celności i skupienia naszych strzałów.

W naszej ofercie znajdują się tylko najwyższej jakości kulki renomowanych producentów. Wszystkie kulki z naszej oferty są pozbawione nadlewek, o idealnie gładkiej powierzchni, co zapewnia idealną współpracę z systemami hop-up oraz doskonałą celność i właściwości balistyczne. Jeżeli korzystamy z luf precyzyjnych warto zakupić najwyższej jakości kulki polerowane. Do gier ASG toczonych na świeżym powietrzu polecamy kulki biodegradowalne, które z czasem rozkładają się, dzięki czemu mamy pewność, że naszym hobby nie zanieczyszczamy środowiska naturalnego.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49