Zamów do Paczkomatu z odbiorem w sobotę!

00 g 00 m 00 s

Amunicja ASG 0,25 g

Schowaj Czytaj więcej

Kulki ASG o wadze 0,25 g są przez wielu graczy ASG nazywane uniwersalnymi. Są odpowiednim wyborem dla replik o mocy od 350 do 400 FPS, a więc do elektrycznych replik karabinków szturmowych, pistoletów maszynowych, a także mocnych pistoletów i rewolwerów napędzanych Green Gazem oraz kapsułami CO2. Wybór odpowiedniej wagi kulek może mieć decydujące znaczenie w kwestii celności i skupienia trafień naszej repliki, dlatego powinniśmy zrobić to rozważnie i wybrać kulki dobrej jakości.

Kulki o wadze 0,25 g najlepiej stosować do replik o mocy od 350 do 400 FPS. Wybór niewłaściwej wagi kulek może powodować problemy z prowadzeniem ognia i gumką hop-up. Dzięki odpowiedniemu dobraniu wagi kulek do mocy naszej repliki oraz gry w jakiej będziemy brać udział (gra na otwartym terenie lub CQB ang. close quarter battle) mamy pewność, że wykorzystujemy pełny potencjał naszej repliki.

W naszej ofercie znajdują się jedynie wysokiej jakości bezszwowe kulki o idealnie gładkiej powierzchni, wolne od nadlewek. Wiele z kulek dostępnych w naszej ofercie ma polerowaną powierzchnię, co znacznie poprawia ich współpracę z systemami hop-up zapewniając jeszcze lepszą celność i skupienie strzałów. Do strzelania na otwartej przestrzeni, na przykład w lesie, polecamy kulki biodegradowalne, które rozkładają się po pewnym czasie, dzięki czemu możemy się cieszyć naszym hobby bez zanieczyszczania środowiska naturalnego.

Ustaw kierunek malejący

49 produktów

Strona
 1. (18)
  Wysyłka: Natychmiast
  36,99 zł
 2. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  45,00 zł
 3. (14)
  Wysyłka: Natychmiast
  50,00 zł
Ustaw kierunek malejący

49 produktów

Strona
   
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49