Zamów teraz - dostawa jutro!

Amunicja ASG 0,40 g

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Kolor kulek
Biodegradowalne
Tracer (smugowe)

11 produktów

 1. (13)
  Wysyłka: Natychmiast
  69,99 zł

11 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Ciężkie (0,4 g) kulki ASG 6 mm przeznaczone są do najmocniejszych replik ASG strzelających pojedynczo, w praktyce stosowanych jako karabiny wyborowe. W przypadku tych kulek stosowanych w najmocniejszych replikach należy zachować szczególną ostrożność przy oddawaniu bliskich strzałów. Jeżeli jesteś airsoftowym snajperem albo masz bardzo mocny, stuningowany karabinek szturmowy, polecamy kulki ASG 0,40 g. Pasują doskonale do najmocniejszych replik sprężynowych, gazowych oraz elektrycznych. Chcąc oddać celny strzał na dystansach przekraczających pięćdziesiąt metrów, musisz mieć pewność, że wystrzelona kulka poleci w cel bez problemu. Kulki te są zdecydowanie bardziej odporne na niesprzyjające warunki pogodowe, takie jak niespodziewane podmuchy wiatru lub lekki deszcz. Posiadają również lepsze właściwości penetrujące krzaki, gałązki oraz liście, stojące na ich drodze. Nadają się jako amunicja dla lekkich oraz ciężkich karabinów maszynowych, które często posiadają duże prędkości wylotowe. Ciężkie kulki mają zdecydowanie większą celność, ale należy pamiętać, że nie używa się ich ze słabymi replikami, ponieważ może to spowodować znaczne zmniejszenie skutecznego zasięgu.

Wiele z droższych replik posiada odpowiednie uszczelnienie lufy oraz komory hop up odpowiadającej za nadawanie kulkom ruchu obrotowego, przez co zastosowanie kulek ASG 0,40 g. jest doskonałym pomysłem na poprawienie ich i tak znacznej celności. W naszej ofercie znajdziesz amunicję uznanych w środowisku airsoftowym marek, takich jak MadBull, Novritsch, Specna Arms czy Action Sports Games. Znajdziesz tu także kulki biodegradowalne. Najwyższa jakość kulek zawdzięczamy najnowocześniejszym procesom produkcji oraz wyjątkowo szczegółowej kontroli jakości. Przy ciężkich kulkach ASG 0,40 g. ma to ogromne znaczenie, ponieważ nierównomiernie rozłożona masa lub nadlewki produkcyjne potrafią spowodować zmianę toru lotu kulki. Prezentowane przez nas produkty nie posiadają takich wad. Warto tu dodatkowo wspomnieć o amunicji MadBull, która idealnie nadaje się do luf precyzyjnych i posiada margines zaledwie jednej setnej milimetra. Dobór odpowiedniej masy kulki do naszej repliki często nie jest procesem jednorazowym. Warto zaopatrzyć się w kulki kilku producentów i o różnym ciężarze, aby samemu sprawdzić, jaki rodzaj amunicji najlepiej współpracuje z naszym karabinem. Do tego typu testów polecamy zainstalować na swojej replice lunetę, a także zakupić tarcze z podziałką punktową.

Zarówno celowniki optyczne, jak i tarcze są dostępne na naszej stronie internetowej w pozostałych kategoriach. Pozwoli to na idealne dopasowanie kulek do naszych potrzeb. Warto zachować zwiększone środki bezpieczeństwa podczas rozgrywek Air Soft Gun z użyciem mocnych replik oraz ciężkich kulek, ponieważ strzał z bliska z tego typu repliki może być wyjątkowo bolesny. Polecamy do kompletu atestowane okulary i gogle, a w celu ochrony zębów – maski typu STALKER. Ciężkie airsoftowe kulki można zastosować także do mocniejszych pistoletów maszynowych, a także klasycznych pistoletów czy rewolwerów. Takie konstrukcje nierzadko posiadają prędkości zbliżone do 500 fpsów, co umożliwia celne i dalekie strzelanie. Przy ładowaniu magazynków zdecydowanie polecamy użycie szyboładowarek (tak zwanych speedloaderów). Przyspiesza to proces napełniania magazynków w znaczny sposób. Dostępne są one również na naszej stronie w oddzielnej kategorii. Ciężkie kulki ASG 0,40 g. sprawdzają się także jako podstawowa amunicja do replik HPA – zasilanych sprężonym powietrzem. Tego typu maszyny często dysponują dużymi mocami i posiadają wysokie prędkości początkowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulek z tej kategorii. Na pewno znajdziesz amunicję dla siebie.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49