Chat with us, powered by LiveChat

Wybierz "Paczka w Weekend" i zamów z dostawą w sobotę!

00 g 00 m 00 s

Amunicja ASG 0,28 g

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj
Kolor kulek
Biodegradowalne
Tracer (smugowe)

43 produkty

 1. (6)
  Wysyłka: Natychmiast
  50,00 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł
 3. Brak towaru

 4. Brak towaru

 5. Brak towaru

 6. Brak towaru

 7. Brak towaru

 8. Brak towaru

 9. Brak towaru

 10. Brak towaru

 11. Brak towaru

43 produkty

Schowaj Czytaj więcej

Jeżeli jesteś posiadaczem broni, to nie możesz zapominać o amunicji. Wybierając odpowiednie kulki, powinniśmy zwrócić uwagę na ich wagę. W zależności od tego, z jakiej broni strzelasz, dobierz odpowiednią wagę swojej amunicji. Wagę kulki dopiera się, uwzględniając moc posiadanej przez nas repliki. Należy wziąć pod uwagę prędkość wylotową nadaną wystrzeliwanej kulce, która przez producentów broni jest podawana w stopach na sekundę (FPS – feets per second). Według wartości orientacyjnych kulki ASG 0,28 g powinny być odpowiednie do replik o prędkości początkowej w granicach od 340 do 520 FPS. Te widełki jednak powinny być traktowane tylko jako wskazówka, a nie wyznacznik. Najlepszym rozwiązaniem na dobranie odpowiedniej masy kulek jest przetestowanie kilku modeli. Kryterium oceny, czy te kulki są dla nas odpowiednie, powinna być odległość, na jaką są wystrzeliwane kulki oraz z jaką celnością trafiamy w wyznaczony cel. Jeżeli wybierzemy kulki o zbyt małej masie w stosunku do mocy naszej broni, to łatwo będzie można zauważyć zmniejszoną celność strzałów. Decyzja o wyborze kulek o zbyt dużej masie może skutkować małą odległością, jaka zostanie pokonana przez kulki po wystrzeleniu. Na wagę kulek mają wpływ różne czynniki, w tym ważny jest materiał, z jakiego są wykonane, jego ułożenie w formie, ale również zawartość powietrza.

Jeśli decydujesz się na kulki ASG 0,28g, to warto postawić na ich jakość, a nie tylko niską cenę. Kulki dostępne w naszym sklepie pochodzą od znanych producentów z całego świata, m.in.: Action Sport Games, Specna Arms, MadBull. Są to firmy specjalizujące się w produkcji replik oraz akcesoriów do ASG. Każda z tych firm dzięki wieloletnim działaniom i doświadczeniom ma ogromną wiedzę na tematy militarne. Zaufanie milionów klientów jest oparte na produktach świetnej jakości, nowoczesnych rozwiązaniach oraz dbałości o szczegóły. Zaufany producent jest bardzo ważny podczas wyboru kulek ASG 0,28 g. Aby nasza broń działała bez zarzutu, nasza amunicja powinna być wykonana z najwyższą starannością. Decydując się na niesprawdzonych producentów, możemy być zawiedzeni różnymi rozmiarami kulek lub ich nieodpowiednim kształtem. Gdy nasze kulki będą nierównych wielkości w trakcie oddawania strzałów, może dochodzić do zacięć w lufie, jak również w magazynku. Częste zacięcia mogą odebrać całą radość z rozgrywanej gry ASG. W naszej ofercie posiadamy kulki o idealnie gładkiej powierzchni, która była dodatkowo podwójnie polerowana i przystosowana także do luf precyzyjnych.

Odpowiedni kształt oraz idealnie rozłożony środek ciężkości pozwolą uzyskać powtarzalność oddawanych strzałów. Bezszwowa struktura kulek ASG 0,28g również wpływa pozytywnie na płynność strzelania. Kulki o idealnie wypolerowanej powierzchni świetnie współpracują z systemem hop-up. Jest to system, który podkręca kulki podczas wystrzeliwania. Jego zadanie polega na spłaszczeniu trajektorii lotu kulki, dzięki czemu jest upodobniony do pocisku z prawdziwej broni palnej. Jeśli podczas oddawaniu się swojej pasji wciąż chcesz dbać o środowisko, to kulki wykonane z biodegradowalnych materiałów będą idealne dla Ciebie. Materiał, z jakiego są tworzone, rozkłada się pod wpływem wody oraz czynników atmosferycznych. Te przyjazne środowisku materiały rozkładają się o wiele szybciej niż standardowe kulki, co wpływa pozytywnie na jakość lokalizacji. Tworzywa, z jakich są wykonywane kulki biodegradowalne, nie wpływają na pogorszenie się skuteczności strzałów. Takie kulki, tak samo, jak tradycyjne, są idealnie gładkie, wypolerowane, a ich środek ciężkości jest odpowiednio wyważony.