Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Amunicja ASG 0,23 g

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj
Kolor kulek
Biodegradowalne
Tracer (smugowe)

26 produktów

 1. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  35,00 zł
 2. (17)
  Wysyłka: Natychmiast
  32,99 zł

26 produktów

Schowaj Czytaj więcej

6 mm kulki ASG o wadze 0,23 g to doskonały wybór do replik o niskiej i niższej-średniej prędkości wylotowej. Kulki o wadze 0,23 g sprawdzą się zarówno w rozgrywkach CQB (ang. close quarter battle), które są organizowane na ograniczonej przestrzeni (opuszczone budynki, piwnice, strychy), jak i podczas strzelania na średni dystans na otwartym terenie. Wybór odpowiednich kulek może mieć kluczowy wpływ na naszą celność i skuteczność podczas rozgrywki ASG.

Waga kulek powinna być odpowiednio dobrana do mocy repliki z jakiej mamy zamiar korzystać. Kulki o wadze 0,23 g polecane są do replik o mocy od 250 do 350 FPS. Gdy będziemy używać kulek zbyt ciężkich lub za lekkich, będą występować problemy z celnością oraz działaniem systemu hop-up. Kulki 0,23 g doskonale sprawdzą się w mocnych replikach sprężynowych, oraz średniej mocy replikach zasilanych gazowo.

Należy wystrzegać się tanich, niedbale wykonanych kulek, które mogą posiadać nadlewki i tak zwane szwy. Stosowanie kulek słabej jakości może uszkodzić delikatne mechanizmy repliki lub doprowadzić do zablokowania się kulek w replice. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości bezszwowe kulki czołowych producentów, również kulki biodegradowalne, które z czasem rozkładają się, dzięki czemu nie zanieczyszczają środowiska naturalnego. Oferowane przez nas kulki mają równomiernie rozłożony środek ciężkości, co przekłada się na bardzo dobrą powtarzalność strzałów.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49