Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Amunicja ASG 0,32 g

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Kolor kulek
Biodegradowalne
Tracer (smugowe)
Schowaj Czytaj więcej

Kulki 6 mm to standardowa amunicja stosowana w replikach ASG. Poniżej prezentujemy wersję wagową 0,32g. Zaczynając przygodę z ASG warto wiedzieć, że to czym strzelamy z naszych karabinków na ogromne znaczenie. Kulki są jednym z istotniejszych elementów w przygodzie z airsoftem, a ich jakość z reguły ma spore znaczenie dla osiągów naszej repliki – nawet jeśli nie wydaliśmy na nią dużych pieniędzy i nie podjęliśmy się wymiany fabrycznych części.

Kulki możemy podzielić ze względu na ich kolor, jakość wykonania czy rodzaj. Kluczową jednak kwestią jest ich ciężar. Waga amunicji, z której korzystamy jest bardzo ważna i dobiera się ją w taki sposób, żeby pasowała do naszej repliki. Istotna jest jej moc, spasowanie elementów, szczelność układu, to czy używamy lufy precyzyjnej oraz działanie systemu hop-up. Źle dobrana amunicja może pogorszyć osiągi naszej repliki. Posiadając karabinek o danej mocy, warto jest więc wiedzieć jaką amunicję należy stosować. Wszystko sprowadza się do prędkości wylotowej nadawanej wystrzeliwanym kulkom, którą standardowo podaje się w stopach na sekundę (FPS – feet per second).
 
Amunicja oferowana w tej kategorii ma wagę 0,32 g. To znaczy, że najlepiej sprawdzi się w karabinkach o większej mocy - powyżej 500 fps. Nada się szczególnie do karabinów snajperskich czterotaktowych oraz karabinków DMR. Gdzie ważny jest zasięg i siła strzału. W naszej ofercie posiadamy kulki tylko dobrej jakości. Należy wiedzieć, że amunicja z niesprawdzonych źródeł może być źle wykonana i uszkodzić nasz karabinek.
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49