Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Amunicja ASG 0,36 g

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Kolor kulek
Biodegradowalne
Tracer (smugowe)
Schowaj Czytaj więcej

Poniżej przedstawiamy opis oraz ofertę kulek ASG 0,36g. Choć wybór kulek do airsoftu wydaje się banalny, to nie do końca jest to prawdą. Omówimy, do jakich replik są przeznaczone kulki o powyższej wadze, dla jakich użytkowników, a także rodzaje dostępnych na rynku kulek, ponieważ wbrew pozorom, jest ich więcej niż tylko jedna. Na początek krótkie wprowadzenie do kategorii, którą tutaj omówimy. Airsoft jest nowym rodzajem gry zespołowej wykorzystującej gazowe, elektryczne lub sprężynowe repliki broni przypominające ich palne odpowiedniki. Strzelają plastikowymi kulkami - najczęściej w kalibrze 6 mm. To rozwiązanie nie powoduje raczej żadnych obrażeń u przeciwnika, a podczas strzelania wymagana jest ochrona osobista - najważniejszym jej elementem są okulary. Reszta jest często opcjonalna, regulowana przez organizatora zabawy, ale przyjmuje się, że razem z ochroną oczu dobrze jest mieć ochronę twarzy. Rozgrywki ASG dzielą się kilka rodzajów. Zazwyczaj są to strzelanki w lesie między znajomymi, często jako forma luźnego spędzania wolnego czasu.

Jeżeli zaczynasz przygodę z ASG, zainteresuj się trybem CQB – jest to najbardziej dynamiczny rodzaj rozgrywek odbywający się w terenie leśnym lub zabudowanym. Ogień prowadzony jest w bliskim kontakcie, a siła replik oscyluje około 350 fps, aby zminimalizować zagrożenie płynące ze strzału z niewielkiej odległości. Jest to dobry format dla początkujących, gdyż replikę spełniającą wymagania rozgrywek CQB można nabyć nawet za trzysta/czterysta złotych. Dla najbardziej wymagających użytkowników przeznaczone są LARP-y oraz milsimy. Pierwsze charakteryzują się rozbudowaną warstwą fabularną oraz innymi specjalnymi zasadami określanymi przez organizatorów, a milsimy mają odzwierciedlać (w jak największym stopniu) warunki bojowe – w tym pojemności magazynków etc. Do zabawy w ASG, oprócz repliki, których setki modeli znajdziesz w naszym internetowym sklepie oraz w sklepach stacjonarnych, potrzebne są oczywiście kulki. Poniżej znajdziesz kulki ASG 0,36g. Zapewne zwróciłeś uwagę, że występuje kilkanaście różnych stopni wagowych dostępnych kulek, a wiąże się to bezpośrednio z siłą repliki, do której są przeznaczone. Przyjmuje się, że powyższa waga jest odpowiednia do karabinów posiadających ponad 480 do 550 fps, zależnie od ustawień Hop-Up oraz cech danej repliki. Takie kulki będą idealne dla wszystkich, którzy odgrywają rolę snajpera na polu bitwy. Ukrywając się w odpowiednym miejscu, za pomocą tak silnej repliki jesteś w stanie niezauważony wyeliminować przeciwnika z około czterdziestu metrów! Idealna pozycja dla ludzi, którzy uwielbiają precyzyjne strzelanie do celu, gdyż często na strzał mamy jedną próbę a dodatkowo przeciwnik utrudnia nam celowanie, poruszając się. Dokładnie jak w przypadku broni palnej, często musimy wziąć pod uwagę warunki atmosferyczne oraz opad pocisku w trakcie lotu.

W związku z powyższym, kulki ASG 0,36g muszą być precyzyjnie wykonane, z jak największą dbałością o szczegóły. Nie używamy tu karabinu szturmowego, który potrafi wystrzelić dziesiątki kulek w ułamku sekundy, tutaj liczy się pewna ręka, precyzja oraz dobrej jakości amunicja. W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości polerowane kulki 6 mm wielu renomowanych producentów zapewniających najwyższą jakość. Kulki przeznaczone do luf precyzyjnych są nieco droższe od zwykłych kulek, ale także wykazują się mniejszym rozrzutem podczas strzału, czyniąc go bardziej powtarzalnym. Do strzelania nocnego oferujemy kulki tzw. tracer, które są naświetlane przez specjalny przyrząd na końcu lufy – pozwala nam to na śledzenie toru lotu pocisku w razie potrzeby oddania drugiego strzału. Dla najlepszych snajperów polecamy kulki z domieszką stali zabarwione na szary kolor. Są to kulki zapewniające płaski, równy lot kulki, a ich kolor skutecznie maskuje, skąd padł strzał. Nie musisz się obawiać, że zrobisz przeciwnikowi krzywdę takimi kulkami, są one równie bezpieczne, co plastikowe, ponieważ posiadają taką samą wagę. Mamy nadzieję, że szeroki wybór oferowanych przez nas kulek ASG 0,36g Cię usatysfakcjonuje. Pamiętaj! Nigdy nie strzelaj z tak mocnych replik z odległości mniejszej niż dziesięć metrów. Mimo że strzał z takiej kulki nie stanowi zagrożenia dla zdrowia, to jest on bardzo bolesny. Jeśli wybrałeś pozycję snajpera, powinieneś zaopatrzyć się w broń boczną w postaci pistoletu o zmniejszonej mocy. Jest to bardzo ważne oraz wymagane praktycznie we wszystkich rozgrywkach ASG. Posiadamy setki modeli pistoletów na plastikowe kulki – zajrzyj na stronę, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49