Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

00 g 00 m 00 s

Lornetki Bushnell PermaFocus

Schowaj Czytaj więcej

Wśród lornetek przystosowanych do konkretnych celów, szczególnie do obserwacji dynamicznych obiektów, ciekawą propozycją mogą być lornetki Bushnell Permafocus. Bushnell jest jedną z lepszych firm wśród producentów sprzętu optycznego. Działają na tym rynku już od blisko 70 lat, a jej założycielem był David Bushnell. Początkowo zlecał na podstawie swoich opatentowanych rozwiązań produkcję optyki w krajach azjatyckich, dzięki czemu udało mu się uzyskać bardzo dobrą jakość produkowanego sprzętu, płacąc za to przystępną cenę. Dzięki takiemu działaniu sprawił, że dostęp do lornetek o bardzo dobrych właściwościach stał się produktem dużo łatwiej dostępnym. Mając tak bogate doświadczenie, obecnie firma jest jednym z liderów na tle swojej konkurencji. Dziś oferta firmy Bushnell jest bardzo bogata, co pozwala na odnalezienie produktu odpowiadającego nawet najbardziej specyficznym wymaganiom.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

    Ciekawym produktem są właśnie lornetki przeznaczone do obserwacji bardzo dynamicznych obiektów, co w najbardziej podstawowych modelach lornetek, poprzez problem z dopasowaniem odpowiedniej ostrości, może być trochę problematyczne. Rozwiązaniem tego problemu było wprowadzenie lornetek Bushnell Permafocus. Jest to linia produktów, które nie posiadają manualnego pokrętła regulacji ostrości. Modele te są nastawione na maksymalne ułatwienie użytkowania dla klientów. Zaprojektowane są one w taki sposób, że bez względu na to, z jakiej odległości prowadzimy obserwację, mamy stałą głębię ostrości. W takich lornetkach przeważnie odległość, na której uda nam się uzyskać ostry obraz, będzie nie mniejsza niż około 15 metrów. Taki rodzaj lornetek świetnie się sprawdzi w obserwacji wydarzeń sportowych na stadionie, pokazów lotniczych czy szybko przemieszczających się zwierząt. Dużymi zaletami lornetek Bushnell Permafocus, ze względu na ich budowę, jest to, że posiadają zdecydowanie mniej elementów ruchomych, co przekłada się na trwałość i solidne wykonanie.

    Również dzięki mniej skomplikowanej budowie są lżejsze, dzięki czemu będą dużo bardziej poręcznym gadżetem. Z drugiej strony podczas zakupu takiego produktu musimy się liczyć z nieco większym dystansem minimalnym, na którym lornetka uzyska oczekiwaną przez nas ostrość obrazu. Również działanie tych lornetek, wyłapywanie głębi i ostrości obrazu jest nieco zależne od naszego wzroku, więc osoby z nieco słabszą kondycją oczu mogą mieć problem z uzyskaniem idealnie ostrego obrazu. W części modeli dostępna jest regulacja dioptrii, co może być pomocne, jeżeli mamy wadę wzroku i różni się ona między prawym a lewym okiem. Znając już charakterystykę, z jaką działają lornetki Bushnell Permafocus, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Militaria.pl, w której dostępne modele świetnie się sprawdzą do obserwacji dynamicznych obiektów, natomiast zróżnicowane parametry dostępnych modeli pozwolą, aby każdy dobrał model odpowiadający jego oczekiwaniom.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49