Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

00 g 00 m 00 s

Magazynki do RAM

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii umieściliśmy magazynki do pistoletów i karabinków RAM. Broń RAM (Real Action Marker) to bardzo zaawansowany rodzaj replik miotających m.in kulami gumowymi, pieprzowymi, z farbą albo kulami z proszkiem. Mogą posiadać zarówno formę pistoletu, jak również karabinu czy strzelby. Zróżnicowana oferta RAM sprawia, że są użytkowane na bardzo wiele sposobów w różnego rodzaju aktywnościach. Broń ta wykorzystywana jest przede wszystkim do samoobrony, w treningach strzeleckich i do rekreacyjnego spędzania wolnego czasu. W zależności od potrzeb i domyślnego przeznaczenia broni, jej użytkownicy często dokonują wielu ulepszeń dobierając dodatkowe, specjalne akcesoria.

Jednymi z najpopularniejszych dodatków są magazynki do pistoletów na kule gumowe oraz pieprzowe. Dodatkowy magazynek posiada całe mnóstwo zalet. Bardzo często jedyną rzeczą, która powstrzymuje nas przed bardziej wydajnym korzystaniem z broni RAM jest właśnie brak dodatkowych magazynków do pistoletów na kule gumowe. Strzelając z broni RAM często żałujemy, że ich magazynki nie są w stanie pomieścić większej ilości amunicji, a ich ponownego naładowanie zajmuje o wiele więcej czasu niż jego wymiana na inny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy do oferty wiele magazynków do najbardziej popularnych modeli broni RAM. Teraz wystarczy zaopatrzyć się w dodatkowy magazynek i cieszyć się strzelaniem o wiele dłużej. Dodatkowy magazynek można zabrać zarówno na strzelnicę, jak i schować do kieszeni by mieć go blisko w razie potrzeby użycia.

W samoobronie często należy kierować się zasadą im więcej tym lepiej. Dodatkowy magazynek to również szansa na powalenie i oszołomienie większej ilości przeciwników. Jeżeli prowadzisz mały sklep czynny całą dobę i obawiasz się napadu to koniecznie powinieneś rozważyć zakup broni RAM wraz z dodatkowymi magazynkami do pistoletów na kule pieprzowe. Czasami samo wyciągnięcie i pokazanie broni sprawi, że napastnicy uciekną. W naszej ofercie posiadamy magazynki do pistoletów na kule pieprzowe bardzo popularnych i cenionych na rynku modeli pistoletów i karabinków RAM. Są to m.in. modele PPQ, HDR 50 czy HK416. Magazynki te zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia długie i bezproblemowe działanie w każdych warunkach. Na stronie Militaria.pl posiadamy o wiele więcej dodatkowych akcesoriów do broni RAM. Wiele z nich dodatkowo pomoże zwiększyć poziom bezpieczeństwa. Oślepiająca latarka czy laser poprawiający celność – to artykuły które również znajdziecie państwo u nas. Wszystkie rodzaje broni oraz magazynków dostępne są bez zezwolenia. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

Ustaw kierunek malejący

12 produktów

 1. (10)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł 99,99 zł
  Oszczędzasz 50,00 zł
 2. (183)
  Wysyłka: Natychmiast
  27,90 zł
Ustaw kierunek malejący

12 produktów

   

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49