Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Rękawice taktyczne do ASG

Schowaj Czytaj więcej

Szukasz taktycznej ochrony dłoni do Airosftu lub strzelectwa? A może jesteś przedstawicielem służb mundurowych i potrzebujesz dodatkowego, funkcjonalnego oporządzenia, które wspomoże Cię w pracy? Dobrze trafiłeś! Militaria.pl od samego początku istnienia rozumiało, jak ważna jest ochrona dłoni nie tylko podczas strzelanek, ale także podczas codziennych aktywności. W naszej ofercie znajdziesz zróżnicowane modele rękawic taktycznych produkowanych przez kilka solidnych firm. Krótko omówimy, do czego są przeznaczone różne rodzaje rękawic oraz jak dobrać odpowiedni materiał, z którego są wykonane.

Na początek powinieneś określić, do jakich zadań mają być przeznaczone. Rękawice taktyczne są tak samo ważnym elementem odzieży roboczej, jak kask czy okulary i powinny iść w parze. W zależności od tego, czy reprezentujesz siły zbrojne, specjalne lub po prostu potrzebujesz rękawic do pracy – zawsze dobrym wyborem będzie firma Mechanix, której korzenie wywodzą się właśnie z odzieży roboczej. Nawet sama nazwa firmy wskazuje na obszar konsumencki, do którego była kierowana oferta. Solidność oraz funkcjonalność sprawiły, że takie modele jak Original oraz M-Pact zostały sztandarowym wyposażeniem jednostek specjalnych na całym świecie, a także wykorzystywane są przez służby mundurowe oraz stanowią idealny wybór jako rękawice do ASG. Wykonane z miękkiej, sztucznej skóry są najbardziej uniwersalne przy każdego typu pracach. Jeżeli potrzebujesz rękawic z dodatkową ochroną, w ofercie posiadamy modele z gumową ochroną knykci dłoni lub całych palców, a do prac wymagających największej precyzji przeznaczone są rękawiczki pozbawione części na palcu wskazującym oraz środkowym. Mowa tutaj o np. strzelcach sportowych. Dla policji oraz służby więziennej przeznaczone są specjalne modele antyprzekłuciowe, które minimalizują ryzyko zranienia się niezidentyfikowanymi przedmiotami podczas przeszukań. Pamiętaj, że każda firma stosuje różne kroje i najlepiej przymierzyć dane rękawice przed zakupem lub zamówić przez internet dwie pary dla porównania. Szwy nie powinny wchodzić nam pod paznokcie, ponieważ jest to znak, że są za małe.

Nie powinny także zostawiać przestrzeni między końcem palców a rękawiczką. Przyjmuje się, że dobrze dobrane rękawiczki powinny być mocno dopasowane na etapie mierzenia, gdyż większość modeli i tak rozejdzie się nieco podczas użytkowania. Drugą najczęstszą różnicą w wyborze taktycznych rękawic jest sposób ich zakładania. Modele wyposażone w rzep będą lepiej przylegać do nadgarstka, ale dłużej będzie się je ściągać. Te, które są wyposażone w mankiet, mogą zapewniać nieco mniejsze czucie, lecz w sytuacji, gdy często zdejmujemy i zakładamy rękawice, to rozwiązanie będzie dla Ciebie praktyczniejsze. Ostatnią nowością wprowadzoną przez producentów ochrony dłoni są rękawice specjalnie przystosowane do pracy z ekranami dotykowymi. Jest to zakończenie kciuka oraz palca wskazującego, dzięki któremu jesteś w stanie obsługiwać ekran dotykowy bez konieczności zdjęcia rękawiczek. Ciekawostką jest to, że niektóre kciuki mają wykończenie typu frotte - ciekawe rozwiązanie służące np. do przecierania zaparowanych gogli. Podsumowując, nieważne jest, czy szukasz rękawic do ASG, czy środków ochrony do pracy lub na strzelnicę. U nas znajdziesz szeroki wybór różnych modeli dedykowanych rozmaitym czynnościom, które wspomogą Cię w codziennych czynnościach. Takie marki jak Helikon, Pentagon lub wspomniany już Mechanix zagwarantują, że rękawice taktyczne oferowane przez Militaria.pl spełnią swoje funkcje i zapewnią potrzebny komfort do precyzyjnych prac.

Ustaw kierunek malejący

299 produktów

 1. (34)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 139,99 zł
 2. (35)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 69,99 zł
 3. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 68,00 zł
 4. (6)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 179,00 zł 189,00 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 5. (36)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 49,99 zł 58,50 zł
  Oszczędzasz 8,51 zł
 6. (54)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 69,99 zł
 7. (41)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 49,99 zł 58,50 zł
  Oszczędzasz 8,51 zł
Ustaw kierunek malejący

299 produktów

   

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49