MĘSKIE PREZENTY
Zamów do Paczkomatu® z odbiorem w sobotę!

Wojskowe stroje maskujące

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj

19 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 299,00 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 229,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 339,99 zł 519,00 zł
  Oszczędzasz 179,01 zł
 4. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 179,99 zł 249,00 zł
  Oszczędzasz 69,01 zł
 5. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 319,00 zł
 6. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 249,00 zł 299,00 zł
  Oszczędzasz 50,00 zł
 7. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 299,00 zł
 8. (1)
  Wysyłka: w 24 godziny
  299,00 zł 329,00 zł
  Oszczędzasz 30,00 zł
 9. (1)
  Wysyłka: Brak towaru
  Już od 485,00 zł 600,00 zł
  Oszczędzasz 115,00 zł

19 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Strój maskujący to rodzaj odzieży zaprojektowanej w celu ukrycia obecności użytkownika poprzez dostosowanie go do otaczającego środowiska. To specjalnie zaprojektowana odzież, której głównym celem jest zminimalizowanie widoczności w różnych warunkach terenowych i pogodowych, takich jak: lasy, pustynie czy góry. Wojskowe stroje maskujące są szczególnie przydatne dla zwiadowców i snajperów, ale chętnie korzystają z nich także np. fotografowie. 

Wojskowe stroje maskujące oferowane w Militaria.pl wykonane są z wytrzymałych i odpornych na wilgoć materiałów, takich jak poliester. Warto zaznaczyć, że niektóre z dostępnych strojów pokryte są specjalną substancją trudnopalną, która zapewnia dodatkową ochronę. Oferowane stroje zapewniają wysoką oddychalność, co znacznie zwiększa komfort użytkowania w trudnych warunkach. 

W ofercie Militaria.pl można znaleźć zestawy kamuflażowe, na które składają się na przykład takie elementy jak: spodnie, bluza, nakrycie głowy oraz kamuflaż na broń. Całość tworzy świetny efekt. W terenie czy leśnej scenerii nie jest możliwe odnalezienie ukrytej osoby nawet z niewielkiej odległości. Jednocześnie dostępne są również lekkie stroje maskujące, które mogą być używane jako klasyczny strój lub jako zasłona kamuflażowa. Dodatkowo można zakupić płaszcze, które stanowią bazę dla stroju maskującego. 

W naszej ofercie znajdują się między innymi stroje maskujące typu Ghilie Suit. Tym, co odróżnia Ghilie Suit od innych metod kamuflażu, jest jego naturalny wygląd i zdolność do rozmycia ludzkiej sylwetki. Jego celem jest osiągnięcie efektu wtopienia sylwetki w tło, co jest nieosiągalne w przypadku standardowych mundurów polowych w kolorach kamuflażu lub farb kamuflażowych. To, co sprawia, że kombinezon Ghillie jest unikalny, to jego zdolność do zapewnienia kompleksowego kamuflażu, który obejmuje sylwetkę, a także kontury i trójwymiarową strukturę postaci. 

Oferujemy również stroje maskujące dla osób działających w terenie podczas zimowych warunków. Inspirowana klasycznym wzorem Flecktarn, zimowa wersja Snow Camo została stworzona specjalnie z myślą o zaśnieżonych obszarach leśnych. Zimowy strój maskujacy charakteryzuje się zestawieniem zielonych i czarnych łat na białym tle, aby skutecznie wtopić się w zaśnieżone otoczenie. 

W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości strój maskujący snajpera renomowanych marek, takich jak: Helikon, MFH, Mil-Tec czy Voodoo Tactical. 

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49