WAKACYJNA WYPRZEDAŻ DO -40% | Zamów teraz z dostawą jutro!

Czapka z daszkiem plus velcro Helikon Vent - PenCott Badlands

Ocena:
96% of 100
Wysyłka: Brak towaru
71,90 zł
Brak w magazynie - sprawdź produkty podobne
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Zadzwoń do nas - doradzimy podobny towar! +48 713474749
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymać informację o dostępności produktu.
Do góry
  • opis
  • dane techniczne
  • Opinie 5
  • Warto dokupić
71,90 zł

Przewiewna, częściowo siateczkowa czapka bejsbolówka wyposażona w 3 panele velcro (rzepy) umożliwiające przytwierdzenie dowolnych naszywek czy emblematów, np. flagi państwowej, godła jednostki czy tzw. Morale Patches, dzięki czemu możesz nadać swojej czapce indywidualny charakter. Również na pasku regulującym rozmiar.

Prócz zastosowań para-militarnych świetnie sprawdzi się jako czapka na wszelkie outdoorowe wypady.

Na frontalnym velcro wyhaftowano kameleona - symbol Helikon-Tex.

Czapkę wykonano w kamuflażu PenCott BadLands z oryginalnej tkaniny NYCO RipStop marki Hyde Definition. Kamuflaż "ekspedycyjny", dedykowany do działań w terenie określanym jako "ARID" (m.in.Afganistan). W polskich warunkach sprawdzi się w okresie od późnej jesieni do wczesnej wiosny, a także w terenie zabudowanym.

Dane techniczne
Kamuflaż: PenCott BadLands
Rozmiar: uniwersalny
Materiał: 50% bawełna, 50% nylon
Wymiary paneli velcro:
- przód: 9 x 5 cm
- góra: 6 x 5,5 cm
- tył: 4,5 x 4 cm
Pasek regulacji: 8 x 2,5 cm
Waga: 70 g
Producent: Helikon-Tex, Polska

Helikon


Militaria.pl jest oficjalnym dystrybutorem marki Helikon-Tex.


Helikon-Tex to polska firma założona w 1983 roku, specjalizująca się w produkcji odzieży taktycznej, militarnej i outdoorowej. Oferuje szeroką gamę produktów, takich jak odzież, plecaki, torby i akcesoria taktyczne, które zdobyły uznanie zarówno wśród służb mundurowych, jak i pasjonatów outdooru. W jej ofercie wyróżniają się linie: Bushcraft – dedykowana miłośnikom survivalu, Law Enforcement – zaprojektowana z myślą o funkcjonariuszach, oraz Range – stworzona dla strzelców. Helikon-Tex wykorzystuje nowoczesne wzory kamuflaży, takie jak MultiCam, ATACS czy PenCott, zapewniając idealne dopasowanie do różnych warunków terenowych.

Więcej informacji
Kolor/kamuflaż Kamuflaż
Typ materiału Syntetyczno-naturalny
Elastyczność materiału Nierozciągliwy
Faktura materiału Rip-Stop (kratka)
Regulacja obwodu Tak
Płeć Męska
Wentylacja Tak
Waga 70 g
Materiał dodatkowy 50% nylon
Materiał główny 50% bawełna
Kamuflaż PenCott Badlands
Panel velcro Tak
EAN 5908218711570
Kod producenta (CZ-BBV-NR-42)
Producent Helikon
Ocena:
96
4.8/5
Opinie: 5
Dodaj opinię
Dodaj opinię
Opinie są weryfikowane przez naszych moderatorów. Pojawiają się przy produkcie najczęściej w około 7 dni roboczych.

Anuluj