Chat with us, powered by LiveChat

Zamów do 23:59 - kurier DHL z dostawą na jutro

00 g 00 m 00 s

Gaz pieprzowy Military Gas 50 ml - strumień

Ocena:
99% of 100
Producent: TM
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: 7,99 zł
55,00 zł
Dostępne warianty produktu:
  • Dostawa kurierem DHL już jutro - złóż zamówienie jeszcze przez
    025307
Zadzwoń i zamów: 71 347 47 49
Kup i zbierz 5 punktów = 2,50 zł zniżki na następne zakupy.
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
Kup teraz, zapłać za 30 dni
  • Do góry
  • opis
  • dane techniczne
  • Opinie 158
  • Warto dokupić
55,00 zł

Podręczny zasobnik gazu pieprzowego, pozwalający na skuteczną obronę przed agresywnym napastnikiem, także będącym pod wpływem alkoholu i środków psychoaktywnych.

 

Pojemnik zawiera 15% środka drażniącego OC (Oleoresin Capsicum) w tym 13,3% MC (Major Capsaicinoids), co finalnie przekłada się na 2,0 % MC w wyrzucanej mieszance. Ostrość 3 000 000 SHU. Wariant wyrzucający mieszankę w formie strumienia.

Alternatywa dla najmocniejszych gazów pieprzowych takich marek jak Fox Labs, Mace oraz Sabre. Dzięki podwyższonemu stężeniu kapsaicynoidów gazy Military mogą stanowić skuteczny środek obrony na wypadek agresji ze strony silnych zwierząt takich jak duże psy, wilki i niedźwiedzie.

Uwolniona mieszanka w kontakcie z oczami napastnika prowadzi do ich silnego podrażnienia, ostrego bólu, łzawienia oraz wywołuje uczucie dezorientacji, co zniechęca do kontynuowania agresywnych działań.

Dysza wyrzuca substancję drażniącą w formie strumienia, który jest mało podatny na czynniki atmosferyczne (wiatr, deszcz), co czyni z niego precyzyjne, skuteczne i przede wszystkim bezpieczne dla użytkownika narzędzie do samoobrony. Dodatkowo pojemnik wyposażono w klapkę osłaniającą przycisk, co zabezpiecza przed niekontrolowanym rozpyleniem.

Sposób użycia: w sytuacji zagrożenia wycelować w stronę linii oczu napastnika i zdecydowanie wcisnąć dźwignię. Rozpylać z odległości nie większej niż 4 metry. Aby przerwać należy zwolnić nacisk na przycisk. Jednosekundowy kontakt z substancją obezwładnia napastnika na około 30 minut. Składniki gazu powodują czasowe osłabienie wzroku spowodowane mimowolnym zamknięciem oczu oraz podrażnieniem spojówek. Dodatkowym efektem użycia gazu jest podrażnienie układu oddechowego.

Gazy pieprzowe są nietoksyczne i bezpieczne dla środowiska naturalnego - dostępne bez zezwolenia.

Termin ważności: 11.2026

Dane techniczne
Pojemność: 50 ml
Skład: 15% OC, 13,3% MC
Moc: 3 000 000 Scoville Heat Units
Wysokość pojemnika: 95 mm
Skuteczny zasięg: do 4 metrów
Waga: 60 g
Producent: TM

Gaz pieprzowy Military Gas 50 ml w wersji strumień, dostępny w Militaria.pl, to niezawodny środek ochrony osobistej. Gaz ten umieszczono w kompaktowym pojemniku, który bez problemu zmieścisz w kieszeni lub w torebce, zapewniając dyskrecję i szybki dostęp. Rozpylony strumień pozwala na skuteczną obronę przed napastnikiem z bezpiecznej odległości, dzięki zasięgowi do 4 metrów. Użytkownicy doceniają ten gaz za jego mocną formułę, która skutecznie powstrzyma każdego napastnika. Właściwości tego gazu pieprzowego sprawiają, że jest on doskonałym wyborem dla osób szukających dodatkowego poczucia bezpieczeństwa. Doskonały na spacery, wycieczki, czy codzienne wychodzenie z domu. Wybierając gaz pieprzowy Military Gas, inwestujesz w swoje bezpieczeństwo.

Bartek, doradca klienta Militaria.pl
Więcej informacji
Pojemność 50 ml
Forma wyrzutu mieszanki strumień
Zasięg skuteczny do 4 m
Stężenie substancji drażniącej OC 15 %
Zawartość kapsaicynoidów w OC 13.3 %
Ostrość OC w skali Scoville'a 3 mln SHU
Zawartość kapsaicynoidów w mieszance 2.0 %
Barwnik znakujący napastnika Nie
Wysokość pojemnika 95 mm
Szerokość pojemnika 35 mm
Dioda LED Nie
Mocowanie w zestawie Nie
Waga 60 g
Kraj produkcji Polska
Cechy dodatkowe Skuteczna obrona przed napastnikiem.
EAN 5905317900157
Kod producenta 04770
Data ważności 2026-11-01
Ocena:
99
4.95/5
Opinie: 158
Dodaj opinię
Dodaj opinię
Opinie są weryfikowane przez naszych moderatorów. Pojawiają się przy produkcie najczęściej w około 7 dni roboczych.

Anuluj