Bardzo dobry karabin nie psuje się nie zużywa się szybko polecam.
Sprężynowa replika karabinu snajperskiego MB03B wykonana została z metalu i tworzywa. Metalu użyto do wytworzenia zespołu lufy i zamka oraz drobnych elementów. Z wytrzymałego tworzywa wykonane zostało całe łoże.
Kolba karabinu posiada gumową stopkę, jej ergonomia pozwoli wygodnie składać się do strzału. Nad zamkiem znajduje się szyna montażowa w standardzie RIS pozwalającą na zamontowanie dowolnego celownika optycznego czy optoelektronicznego. W zestawie znajduje się dwójnóg z regulowanym nogami do montażu na szynie RIS, która umiejscowiona jest od spodu łoża.
Wysoka prędkość początkowa wynosząca 400 FPS oraz długa lufa sprawiają, że MB03B jest celny nawet na dystansie 60 metrów, dzięki czemu stanowi doskonały wybór dla airsoftowego snajpera.
Dołączony do karabinka magazynek typu Low-cap mieści w sobie 30 kulek.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek,
- dwójnóg
- pas nośny.
Dane techniczne
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 1140 mm
Waga: 2440 g
Kolor: czarny
Napęd: sprężynowy
Prędkość początkowa: 400 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Low-cap
Pojemność magazynka: 30 kulek
Producent: WELL
| Wzorowany na | b/d |
|---|---|
| Napęd repliki | Sprężynowy |
| Prędkość wylotowa | 400 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 60 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 30 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Metal i polimer |
| Długość całkowita | 1140 mm |
| Waga | 2440 g |
| EAN | 5902543050403 |
| Kod producenta | 1152191346(WEL-03-000559) |
| Producent | WELL |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 3
-
-
Karabin jest solidnie wykonany.Kulka 0,20 g przebija aluminiową puszkę z odległości 30 m. Moja pierwsza replika ASG, polecam dla początkujących
-
Solidne wykonanie, precyzja. Super.
Brak opinii