Karabin snajperski ASG Silverback Airsoft TAC-41 A - FDE
Sprężynowa replika karabinu snajperskiego wyposażona w zamek czterotaktowy, który należy przeładować przed każdorazowym oddaniem strzału. Łoże wraz ze składaną kolbą wykonano aluminium 6000 i wytrzymałego nylonowego tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym. Elementy zawiasu wraz z zatrzaskiem kolby zrobione zostały ze stali.
Grzbietowa zintegrowana szyna ARCA pozwala na dowolną konfigurację oszynowania górnego po uprzednim demontażu szyny RIS 22 mm zawartej w standardzie oraz zamontowanie na niej dowolnego urządzenia optoelektronicznego. Do zamocowania dodatkowego wyposażenia taktycznego służą gniazda M-LOK umieszczone pod lufą oraz po jej bokach w przedniej części łoża.
Ergonomiczna składana na bok kolba, wyposażona jest w płynnie regulowaną poduszkę policzkową. Na spodzie kolby znajdują się dodatkowe dwa gniazda typu M-LOK do montażu szyn lub dodatkowego wyposażenia. Lufe zewnętrzną zakończono gwintem M24x1 w celu montażu dodatkowego tłumika płomienia lub tłumika dźwięku. Karabin wyposażono również w system szybkiej wymiany lufy.
W replice zamontowano wygodny, profilowany chwyt pistoletowy. Dzięki jego kompatybilności z serią M4 można go wymienić na dowolny chwyt RS/GBB przeznaczony do replik karabinków typu M4/M16. Replika została wyposażona w 6 punktów do zaczepienia zawieszenia taktycznego QD (Quick Drop), co zapewnia pełną swobodę i dostosowanie zawieszenia pod preferencję strzelca.
Części wewnętrzne, wykonane ze stali nierdzewnej i aluminium, przystosowane są do tuningów zwiększających moc. Wewnątrz zamontowano lufę 6,05 mm o długości 330 mm wykonaną z mosiądzu, dzięki czemu replika osiąga prędkość wylotową rzędu 400 FPS. Aluminiową komorę Hop-Up z systemem anti double-feed jest kompatybilna z gumkami w standardzie AEG.
Do repliki dołączono polimerowy magazynek typu Low-Cap o pojemności 110 kulek. Szybkie i bezproblemowe podawanie zapewni dodatkowa rampa (feeding ramp) o pojemności 20 kulek, którą można szybko opróżnić po zakończeniu strzelania. Szybką zmianę magazynka ułatwia zwalniacz magazynka typu AK.
W zestawie znajdują się:
- replika,
- magazynek,
- naszywka.
Dane techniczne
Materiał: stal, metal, tworzywo sztuczne
Kolor: FDE
Długość całkowita: 680 - 1020 mm
Długość lufy wewnętrznej: 330 mm
Napęd: sprężynowy
Prędkość początkowa: 400 FPS
Hop-Up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Low-Cap
Pojemność magazynka: 110 kulek
Waga: 2800 g
Producent: Silverback Airsoft
Wzorowany na | Inne |
---|---|
Napęd repliki | Sprężynowy |
Prędkość wylotowa | 400 fps |
Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
Rodzaj magazynka | Low-cap |
Pojemność magazynka | 110 kulek kalibru 6mm |
Gearbox | Nie dotyczy |
Korpus | Metal i polimer |
Długość całkowita | 1020 mm |
Waga | 2800 g |
Blowback | Nie |
Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
Dodatkowe akcesoria w zestawie | Tak |
EAN | 0810085563419 |
Kod producenta | SVB-03-037357 |
Producent | Silverback Airsoft |
EAN |