Dobra replika do postrzelania do puszek. Wiadomo, do pełnoprawnej repliki snajperskiej trochę jej brakuje, ale do puszek na ogrodzie czy luźnych gierek ze znajomymi jest w porządku.
Prędkość początkowa rzędu 400 FPS czyni z tej repliki doskonały wybór dla każdego rozpoczynającego przygodę ze strzelectwem wyborowym.
W replice istnieje możliwość zwiększenia mocy, co jednocześnie przekłada się na zwiększenie prędkości wylotowej. Aby tego dokonać, należy wykręcić reduktor znajdujący się na dyszy.
Dane techniczne
Kaliber: 6 mm
Napęd: sprężynowy
Prędkość początkowa: 400 fps
Długość: 950 mm
Waga: 2400 g
Pojemność magazynka: 30 kulek
Hop-Up: tak, regulowany
Producent: WELL
| Wzorowany na | M24 |
|---|---|
| Napęd repliki | Sprężynowy |
| Prędkość wylotowa | 400 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 30 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Polimer |
| Długość całkowita | 950 mm |
| Waga | 2400 g |
| Blowback | Nie |
| EAN | 5902543050120 |
| Kod producenta | 1152189572(WEL-03-000103) |
| Producent | WELL |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 14
-
-
Na początek przygody ze strzelankami ASG, przynajmniej prosto z pudełka lub do ogródkowej rekreacji, zamiast wiatrówki. U mnie minus za drewnopodobną osadę, na zdjęciach wygląda lepiej, w rzeczywistości bardziej pomarańczowy niż brązowy. Odpowiednik Cymy 701, części w 100% wymienne, w Wellu trochę więcej plastiku i odrobinę gorsze wykonanie.
-
super snajperka warta zakupu. PS jeżeli ktoś ma ambonę i idealnie dla niego
-
Dobra cena spoko na początek
-
Replika Jest spoko ładnie wygląda lufa mogła by być dluzsza ale jest spk .
-
jak na ta cene fajna replika snajperska na początek zabawy w snajperstwo zwlaszcza
-
Snajperka sprawdza się bardzo dobre i jak na takie wykonanie jest w bardzo przyzwoitej cenie
-
Użytuję od 3 tygodni i muszę stwierdzić, że karabin jest i celny i powtarzalny! Pojedynkuję się z synem, który jest mistrzem powiatu, a strzela z wiatrówki z dobrą lunetą i kilka razy z nim wygrałem. Strzelamy z wolnej ręki na dystansie 10 m. Jak zrobi się cieplej to przejdziemy na większe odległości i opiszę te próby.
-
jak na taka cene dobra snajpa na początek
-
bardzo dobra snajperka
-
dobra snajperka
-
dobre na snajpe
-
Super karabin. Polecam dla początkujących.
-
Bardzo bobry karabin snajperski solidnie wykonany celny. Idealny dla początkujących i innych. PS. Polecam kolor czarny ponieważ to drewno jak dla mnie wygląda jakoś słabo.
Brak opinii