Kupiłem ją dość długi czas temu, ma już za sobą kilka tysięcy strzałów kulkami 0.20g i powiem że jest to bardzo rozsądny wybór jak na karabin do 500zł. Jest celna, na dystansie powyżej 60m trafiłem z niej w koło o średnicy jakichś 80cm, jak na taki dystans to na spokojnie można trafić w kogoś na polu do airsoftu, magazynek pomimo swojego niewielkiego rozmiaru jest pojemny, ale przez jego konstrukcje wręcz niezbędna jest szybkoładowarka, przydałaby się również luneta by strzelać powyżej kilkunastu metrów. Ogólnie karabin jest bardzo dobry, jak za taką cenę to można by powiedzieć że niczym z wyższej półki. Bez lunety też da sie strzelać, ale dużo wygodniej jest z użyciem optyki. Bardzo ładny karabin jak dla mnie wzorowany na Remingtonie M700.
Sprężynowa replika karabiny snajperskiego MB03A wykonana została z metalu i tworzywa. Metalu użyto do wytworzenia zespołu lufy i zamka oraz drobnych elementów. Z wytrzymałego tworzywa wykonane zostało całe łoże.
Na grzbiecie umieszczono długą szynę w standardzie Weaver co pozwala na osadzenie celownika optycznego. Mała szyna pod spodem lufy przeznaczona jest do montażu dwójnoga.
Kolba karabinu wyposażona jest w gumową stopkę, jej ergonomia pozwoli wygodnie składać się do strzału. Z przodu i z tyłu łoża znajdują się punkty mocowania pasa nośnego.
Wraz z karabinek w komplecie znajduje się magazynek typu Low-cap, który mieści w sobie 30 kulek.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek.
Dane techniczne
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 1140 mm
Waga: 2440 g
Kolor: czarny
Napęd: sprężynowy
Prędkość początkowa: 400 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Low-cap
Pojemność magazynka: 30 kulek
Producent: Well
| Wzorowany na | Remington |
|---|---|
| Napęd repliki | Sprężynowy |
| Prędkość wylotowa | 400 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 30 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Metal i polimer |
| Długość całkowita | 1140 mm |
| Waga | 2440 g |
| EAN | 5902543050175 |
| Kod producenta | 1152189622(WEL-03-000115) |
| Producent | WELL |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 4
-
-
Świetny sprzęt! Potężny i mocny! Troche mały magazynek i przycisk na zatrzymanie magazynka nie działa lecz jak tu sie nie oprzeć takiemu cacku!
-
Rewelacja, mega sprzęt za rozsądne pieniążki! Polecam.
-
dla początkującego świetna
Brak opinii