Karabinek szturmowy AEG Delta Armory AK47 Classic Charlie
Elektryczna replika karabinka szturmowego wzorowana na popularnych konstrukcjach Kałasznikowa. Replika wykonana została z metalu i tworzywa sztucznego. Sprawdzi się zarówno jako wybór dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych graczy.
Korpus z ABS, precyzyjna lufa
Replika została wykonana z połączenia odpornego na uszkodzenia metalu, oraz tworzywa sztucznego ABS. Model wyposażono w stalową, precyzyjną lufę wewnętrzną o średnicy 6,03 mm, która zapewnia wysoką celność oraz powtarzalność oddawanych strzałów.
stałe przyrządy celownicze
Karabin wyposażono w stałe przyrządy celownicze w postaci muszki i regulowanej szczerbinki.
wzmocniony Gearbox V3
Sercem karabinu jest wzmocniony gearbox V3. Fabrycznie replika generuje prędkość początkową na poziomie 390 FPS. W modelu zastosowano komorę Hop-Up, która umożliwia dokładną i stabilną regulację lotu kulki.
Najważniejsze cechy
- wykonanie z metalu i tworzywa ABS
- wzmocniony gearbox V3
- stałe przyrządy celownicze
- prędkość wylotowa kulki 390 FPS
- szyna montażowa typu jaskółczy ogon
| Wzorowany na | AK/AKM/AK74 |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 390 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Mid-cap |
| Pojemność magazynka | 150 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Wzmocniony |
| Korpus | Metal i polimer |
| Długość całkowita | 880 mm |
| Waga | 2080 g |
| Kolor główny | Black |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Nie |
| Dodatkowe akcesoria w zestawie | Tak |
| Szyna na akcesoria | Nie |
| Hop-up | Tak |
| Rodzaj wtyku | Deans/T-Connect |
| EAN | 8586027280004 |
| Kod producenta | DA-C12 |
| Producent | Delta Armory |
| EAN |