Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Książka "Operacja Ukraina" - Michał Marek

Wysyłka: Natychmiast Dostawa: 3,99 zł
42,99 zł
  • Zamów teraz i odbierz paczkę od kuriera DHL w poniedziałek!

Zadzwoń i zamów: 71 347 47 49
Możesz wymienić 4 punkty na 2,00 zł zniżki.
Kup teraz, zapłać za 30 dni
  • opis
  • dane techniczne
  • Opinie
  • Warto dokupić
42,99 zł

Kampanie dezinformacyjne, narracje, sposoby działania rosyjskich ośrodków propagandowych przeciwko państwu ukraińskiemu w okresie 2013-2019.

Książka opisuje sposoby działania rosyjskich ośrodków dezinformacyjnych, ze wskazaniem na główne kierunki aktywności Federacji Rosyjskiej w wojnie informacyjnej prowadzonej przeciwko państwu ukraińskiemu. Opierając się na dostępnych monografiach i analizach tematu, autor omawia przykłady kampanii dezinformacyjnych oraz narracji, które, jak się wydaje, są kluczowe dla operacji realizowanych przez Federację Rosyjską.

Autor omówił mechanizmy używanych do popularyzacji treści dezinformacyjnych i manipulowania rzeczywistością. Analiza materiałów publikowanych na portalach internetowych, czynnie uczestniczących w działaniach propagandowych prowadzonych przez Federację Rosyjską, pozwoliła autorowi wejrzeć w złożoność procesu dezinformacji (m.in. w metody wykorzystywane w przestrzeni informacyjnej, medialnej i fizycznej, sposoby wzmacniania przekazów i ich wpływ na świadomość społeczną, wzajemne przenikanie się i nakładanie narracji i kampanii dezinformacyjnych).

Operacja Ukraina zainteresuje ekspertów oraz pracowników naukowych zajmujących się tematyką relacji polsko-ukraińskich, ekspertów zajmujących się tematyką dezinformacji oraz dziennikarzy zajmujących się problematyką Ukrainy.

Dane techniczne
Autor: Michał Marek
Oprawa: miękka 
Ilość stron: 150
Rok wydania: 2020
Wydawnictwo: Difin

Więcej informacji
EAN 9788380854109
Producent Difin
Oceń ten produkt jako pierwszy
Dodaj opinię
Dodaj opinię

Anuluj
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49