Kubek bardzo dobrze wykonany. Dodatkowy atutem jest jego wygląd. Świetnie sprawdzają się na co dzień. Polecam.
Kubek Helikon Wolf 0,35 l - Blue Edition
Klasyczny emaliowany kubek o pojemności 350 ml. Podstawowy element wyposażenia na każdym biwaku. W kubku można przygotować ulubiony ciepły napój lub posiłek nad ogniem czy na kuchence gazowej.
emaliowane ścianki, możliwość mycia w zmywarce
Dzięki zastosowaniu emalii jest odporny na rdzę i można umyć go w zmywarce. Metalowy kubek turystyczny z nadrukiem z motywem wilka świetnie sprawdzi się także na co dzień i będzie doskonałym prezentem dla każdego miłośnika obozowania.
Najważniejsze cechy
- pojemność: 350 ml
- stalowa konstrukcja
- emalia chroniąca przed korozją
- trwały nadruk
Militaria.pl jest oficjalnym dystrybutorem marki Helikon-Tex.
Helikon-Tex to polska firma założona w 1983 roku, specjalizująca się w produkcji odzieży taktycznej, militarnej i outdoorowej. Oferuje szeroką gamę produktów, takich jak odzież, plecaki, torby i akcesoria taktyczne, które zdobyły uznanie zarówno wśród służb mundurowych, jak i pasjonatów outdooru. W jej ofercie wyróżniają się linie takie jak: Bushcraft - dedykowana miłośnikom survivalu, Law Enforcement - zaprojektowana z myślą o służbach mundurowych, oraz Range - stworzona dla strzelców. Helikon-Tex korzysta z nowoczesnych wzorów kamuflaży, takich jak MultiCam, ATACS czy PenCott, zapewniając dopasowanie do różnych warunków terenowych.
| Waga | 153 g |
|---|---|
| Pojemność | 350 ml |
| Materiał | Stal |
| Wysokość | 80 mm |
| Średnica | 80 mm |
| Uchwyt | Tak |
| EAN | 5908218791725 |
| Kod producenta | TK-WEM-CS-0165A |
| Producent | Helikon-Tex |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 5
-
-
Produkt zgodny z opisem. Godny polecenia.
-
Bardzo dobry produkt.
-
Fajny kubek emaliowany z ładną grafiką.
-
Wygodny, odporny. Polecam
Brak opinii