Wysoka cena jak za kubek termiczny, ale za to otrzymujemy wysoką jakość. Wykonany ze stali, a nie aluminium więc duży plus. Zamknięcie jest szczelne i dzięki sprytnemu nie przecieka. Kolejny plus za możliwość rozłożenia mechanizmu do wyczyszczenia/umycia. Jak ktoś szuka niedużego kubka termicznego wysokiej jakości to polecam.
Kubek termiczny o pojemności 270 ml wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej 18/8, która nie wchodzi w reakcję z napojami i nie zmienia ich smaku.
Izolacja próżniowa z wykorzystaniem podwójnej ściany odpowiada za prawidłowe utrzymanie temperatury gorących i zimnych napojów do 4 h. Podstawa wyposażona jest w antypoślizgową podkładkę, a izolowana konstrukcją chroni ręce przed ewentualnym poparzeniem. Blokada zwalniana za pomocą przycisku uniemożliwia wylanie się zawartości w trakcie przypadku wciśnięcia spustu ustnika. Opatentowany przez firmę Sig ustnik cechuje system umożliwiający jego rozłożenie w celu dokładnego wyczyszczenia. Wszystkie wykorzystane materiały są bezpieczne dla kontaktu żywności i nie zawierają związku BPA.
Dane techniczne
Kolor: Brushed
Materiał: stal nierdzewna 18/8 , polipropylen, tritan, silikon
Pojemność: 270 ml
Wysokość: 145 mm
Średnica na dole: 65 mm
Średnica na górze: 75 mm
Waga: 238 g
Producent: Sigg, Szwajcaria
| Waga | 238 g |
|---|---|
| Pojemność | 270 ml |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Wysokość | 145 mm |
| Średnica | 75 mm |
| Uchwyt | Bez uchwytu |
| EAN | 7610465869550 |
| Kod producenta | 8695.50 |
| Producent | Sigg |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 2
-
-
Bardzo dobry kubek termiczny. Odpowiednia pojemność, dobre trzymanie ciepła napojów. Estetyczny design i dobre wykonanie. Polecam szukającym kubka. Dobra propozycja.
Brak opinii