Używamy cookies aby ułatwić korzystanie ze sklepu. Dowiedz się więcej
Luneta celownicza Hawke Airmax 30 8-32x50 WA SF AMX IR
Luneta celownicza Hawke Airmax 30 8-32x50 WA SF AMX IR o zmiennym powiększeniu (od 8 do 32 razy) i 50 mm obiektywem. Soczewki celownika są wielokrotnie powlekane i zapewniają doskonałą czystość obrazu.
Zobacz poradnik jak przystrzelać lunetę:
Wytrzymały aluminiowy tubus o średnicy 30 mm został wypełniony suchym azotem, co zapobiega wewnętrznemu zaparowaniu soczewek. Wszystkie soczewki zostały powleczone powłokami antyrefleksyjnymi w technologii FMC (Fully Multi Coated), dzięki czemu zminimalizowano niepożądane odbicia i straty światła przechodzącego przez układ optyczny.
Luneta została wyposażona w podświetlony krzyż AMX. Podświetlanie krzyża celowniczego jest regulowane w 6 stopniach natężenia. Do zasilania układu wykorzystywana jest jedna bateria CR2032. Boczne wieżyczki regulacyjne z podziałką pozwalają na regulację krzyża celowniczego w pionie i poziomie z dokładnością 1/10 MRAD.
Boczne pokrętło umożliwia regulację paralaksy a dołączone do zestawu 4" boczne koło regulacyjne pozwala na bardzo precyzyjne ustawienie parametrów lunety.
W zestawie znajdują się metalowe osłony okularu typu flip-up, 4" boczne koło regulacyjne, 4" osłona przeciwsłoneczna, klucz, bateria CR2032 oraz ściereczka do czyszczenia.
Dane techniczne
Powiększenie: 8-32
Średnica obiektywu: 50 mm
Pole widzenia (m/100m):
od 5,4 m dla powiększenia 8x
do 1,3 m dla powiększenia 32x
Odległość od oka: 102 mm
Długość całkowita: 388 mm
Waga: 778 g
Średnica tubusu: 30 mm
Krzyż: podświetlany AMX
Polecany montaż: wysoki
Producent: Hawke, UK
Zastosowanie | Wiatrówki, strzelectwo sportowe |
---|---|
Powiększenie | 8-32 |
Średnica obiektywu | 50 mm |
Pole widzenia (m/100m) | od 5,4 mdla powiększenia 8x do 1,3 m dla powiększenia 32x |
Źrenica wyjściowa | 6,3-1,6 mm |
Krzyż celowniczy | AMX |
Podświetlenie krzyża | Tak |
Regulacja krzyża | pion i poziom |
Regulacja paralaksy | Boczne koło paralaksy |
Średnica tubusu | 30 mm |
Odległość od oka | 102 mm |
Korekcja dioptryczna okularu | Tak |
Powłoka antyrefleksyjna | Fully Multi Coated (FMC) |
Rodzaj montażu lunety | Wysoki |
Długość | 388 mm |
Waga | 778 g |
Cechy dodatkowe | Metalowe osłony Flip-up w zestawie. |
EAN | 5054492133413 |
Kod producenta | 13341 |
EAN |