Replika rosyjskiej lunety celowniczej PSO-1 - pasuje do szyny bocznej w replikach karabinu wyborowego typu Dragunow SVD/SWD. Ma stałe powiększenie 4x oraz średnicę okularu 24 mm.
Podświetlany krzyż celowniczy możemy regulować w pionie i poziomie. Układ zasilany jest jedną baterią CR2032. Luneta wykonana została z metalu pokrytego niwelującą odblaski warstwą w kolorze czarnym.
W zestawie znajduje się gumowa zatyczka zabezpieczająca, gumowy ocznik oraz wysuwana osłona przeciwsłoneczna.
Dane techniczne
Kolor: Black
Montaż: boczny SVD
Kolor podświetlenia: czerwony
Przeznaczenie: karabin wyborowy SVD
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Waga: 695 g
Producent: JJ Airsoft
| Średnica obiektywu | 24 mm |
|---|---|
| Podświetlenie znaku celowniczego | Tak |
| Regulacja paralaksy | Brak |
| Montaż w zestawie | Nie |
| Zastosowanie lunety | Air Soft Gun, wiatrówki |
| Powiększenie lunety (x) | 4 |
| Korekcja dioptryczna okularu | Tak |
| Źrenica wyjściowa | 6 mm |
| Średnica tubusu | Brak danych |
| Odległość od oka | mm |
| Korekcja dioptryczna okularu | TAK |
| Powłoka antyrefleksyjna | Wielowarstwowa powłoka |
| Wysokość montażu | Średni |
| Długość | mm |
| Waga | 695 g |
| EAN | 5902543974938 |
| Kod producenta | JJA-10-033200 |
| Producent | JJ Airsoft |
| EAN |