Świetna luneta pistoletowa. Posadziłem ją na Zoraki HP Ultra. Daje świetnie radę.
Luneta celownicza oferująca zmienne przybliżenie 1-4x z obiektywem 20 mm. Korpus lunety powstał z wytrzymałego aluminium lotniczego 6063 T6. Średnica tubusu wynosi 25,4 mm (1 cal). Konstrukcja lunety zapewnia wytrzymałość na wstrząsy do 500 g. Pierścień regulacji przybliżenia wyposażony jest w dodatkową dźwignię, która ułatwia sprawną zmianę przybliżenia.
Regulacja krzyża celowniczego typu VMD-2 jest możliwa w pionie i poziomie przy pomocy wygodnych wieżyczek regulacyjnych. Soczewki zostały powleczone powłokami antyrefleksyjnymi w systemie Fully Multi Coated.
W lunecie zastosowano wypełnienie azotem, co zapobiega parowaniu soczewek przy zmianach temperatury otoczenia.
W zestawie z celownikiem dołączany jest dwuczęściowy montaż na szynę RIS/Picatinny oraz gumowe zaślepki na szkła.
Dane techniczne
Powiększenie: 1-4x
Średnica obiektywu: 20 mm
Siatka Celownicza: VMD-2
Regulacja krzyża celowniczego: 1 klik = 1/2 MOA
Zakres regulacji:
pionowo: 200 MOA
poziomo: 200 MOA
Pole widzenia (m/100)
dla powiększenia 1x: 24,4 m
dla powiększenia 4x: 8,5 m
Odległość od oka: 112 - 94 mm
Długość: 235 mm
Waga: 320 g (bez montażu)
Producent: Vector Optics
Militaria.pl jest dealerem premium marki Vector Optics.
Vector Optics to producent optyki strzeleckiej i obserwacyjnej założony w 2007 roku przez Stephena Shena, którego celem było stworzenie w Chinach sprzętu dorównującego najlepszym światowym standardom. Marka działa dziś w ponad 80 krajach, oferując nie tylko lunety celownicze, lecz także lornetki i lunety obserwacyjne wykorzystywane przez myśliwych, strzelców sportowych oraz służby mundurowe. Produkty wyróżniają się solidną konstrukcją, pełną kontrolą jakości oraz autorską powłoką optyczną VePRO FMC, która poprawia transmisję światła i odporność w trudnych warunkach. Vector Optics zyskało uznanie na prestiżowych targach SHOT Show i IWA, umacniając swoją pozycję w świecie broni i optyki.
| Średnica obiektywu | 20 mm |
|---|---|
| Podświetlenie znaku celowniczego | Nie |
| Regulacja paralaksy | Brak |
| Znak celowniczy | VMD-2 |
| Montaż w zestawie | Tak |
| Zastosowanie lunety | Air Soft Gun, wiatrówki |
| Powiększenie lunety (x) | 1-4 x |
| Źrenica wyjściowa | 20 - 5 mm |
| Pole widzenia (m /100 m) | 24,4 do 8,5 m/ 100 m |
| Średnica tubusu | 25,4 mm (1 cal) |
| Odległość od oka | 112 mm |
| Korekcja dioptryczna okularu | Tak |
| Powłoka antyrefleksyjna | Fully Multi Coated (FMC) |
| Wysokość montażu | Niski |
| Długość | 235 mm |
| Waga | 320 g |
| EAN | 5902543957153 |
| Kod producenta | VEC-10-030998 |
| Producent | Vector Optics |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 1
Brak opinii