Zamów teraz - dostawa jutro!

Luneta obserwacyjna Bushnell Legend 15-45X60 Tactical T Series - FDE

Ocena:
100% of 100
Producent: Bushnell
Wysyłka: Brak towaru Dostawa: Gratis
3999,00 zł
Brak w magazynie - sprawdź produkty podobne
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymać informację o dostępności produktu.
  • opis
  • dane techniczne
  • Opinie 3
  • Warto dokupić
3999,00 zł

Luneta obserwacyjna o zmiennym powiększeniu od 15 do 45x przy średnicy obiektywu 65 mm. Takie parametry układu optycznego gwarantują jasny i klarowny obraz nawet przy maksymalnym powiększeniu.

Wysoka transmisja światła układu oraz wysoka ostrość obserwowanego obiektu jest możliwa dzięki zastosowaniu systemu powłok antyrefleksyjnych FMC (Fully Multi Coated) – polegającego na pokryciu wszystkich elementów układu optycznego (soczewek i pryzmatów) powłokami tlenków tytanu, ograniczających w znacznym stopniu odbicia światła na powierzchniach szkieł.

Wszystkie elementy układu optycznego lunety zostały zamknięte w wytrzymałym tubusie, który na zewnątrz został pokryty grubą warstwą gumy ochronnej, która chroni lunetę przed uszkodzeniem wynikającym z codziennego użytkowania. Tubus lunety został wypełniony suchym azotem i uszczelniony za pomocą o-ringów, co zapobiega wewnętrznemu zaparowaniu soczewek, a także czyni odpornym na deszcz, pył i chwilowe zanurzenie.

W lunecie producent zastosował najwyższej jakości pryzmaty ze szkła BaK-4, które oferują jasność i czystość obrazu na poziomie nieosiągalnym dla lornetek, w których zastosowano tańsze szkło optyczne Bk-7.

Luneta z siatką celowniczą "mil-hash", dzięki której można precyzyjnie określać dystans do celu, oraz z łatwością nanieść korektę wiatru. 

Ponadto luneta wyposażona jest w dwie szyny montażowe Picatinny/Weaver, które umożliwiają montaż dodatkowe osprzętu do lunety. Pierwsza szyna umiejscowiona jest na grzbiecie lunety, druga na jej lewym boku.

Dane techniczne
Powiększenie: 15-45x
Średnica obiektywu: 60 mm
Pole widzenia (m/1000m):
- dla powiększenia 15x: 60
- dla powiększenia 45x: 20
Pryzmaty: BaK-4
Odległość od oka: 30 mm
Minimalny focus: 10.7 m
Układ pryzmatów: porro
Długość: 280 mm
Waga: 1049 g
Producent: Bushnell, USA

Więcej informacji
EAN 029757815453
Kod producenta 781545ED
Ocena:
100
5/5
Opinie: 3
Dodaj opinię
Dodaj opinię
Opinie są weryfikowane przez naszych moderatorów. Pojawiają się przy produkcie najczęściej w około 7 dni roboczych.

Anuluj
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49