Fajny, poręczny multitool. Nóż do podostrzenia tak jak i nożyczki ale całość bardzo przyjemna w ręku i dobrze wykonana. Jedyny mankament to luz na nicie mocującym zbijak.
Kieszonkowy 6-funkcyjny multitool w formie składanego scyzoryka. Szkielet i wszystkie narzędzia wykonano ze stali nierdzewnej, którą poddano obróbce termicznej, zapewniając odpowiednią twardość stali.
Narzędzie:
1. Ostrze gładkie o długości 79 mm z blokadą LinerLock
2. Nożyczki
3. Śrubokręt
4. Uchwyt na bity
5. Nakłuwacz
6. Zbijak do szyb
Dane techniczne
Materiał rękojeści: stal nierdzewna 2Cr13
Materiał ostrza: stal nierdzewna 3Cr13
Długość całkowita: 187 mm
Długość ostrza: 79 mm
Grubość ostrza: 22 mm
Blokada: Linerlock
Masa: 127 g
Producent: Boker, Niemcy
Militaria.pl jest dealerem premium marki Boker.
Boker to niemiecka marka nożownicza z tradycją sięgającą XVII wieku, znana z charakterystycznego logo z kasztanowcem – „Tree Brand”. Już w 1830 roku firma produkowała aż 2000 szabel tygodniowo, które trafiały na europejskie pola bitew. W XIX wieku rozszerzyła działalność na USA, Kanadę i Meksyk, tworząc rozpoznawalne filie. Dziś główna fabryka w Solingen specjalizuje się w ręcznie wykonywanych nożach kolekcjonerskich i użytkowych, także ze stali odzyskanej z historycznych obiektów, jak pancernik Tirpitz. Marka oferuje cztery linie: Boker Manufaktur Solingen, Boker Plus, Magnum i Arbolito. Produkty Boker są cenione przez kolekcjonerów, służby mundurowe i kucharzy na całym świecie.
| Długość ostrza | 79 mm |
|---|---|
| Kombinerki | Nie |
| Przecinak do drutu | Nie |
| Obciskacz do izolacji | Nie |
| Przyrząd do zdejmowania izolacji | Nie |
| Gniazdo na bity | Tak |
| Nożyczki | Tak |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Stal ostrza | 3Cr13 |
| Pilnik | Nie |
| Piła | Nie |
| Otwieracz do puszek | Nie |
| Otwieracz do kapsli | Nie |
| Miarka | Nie |
| Korkociąg | Nie |
| Materiały | Stal |
| Długość | 187 mm |
| Waga | 127 g |
| EAN | 4045011251344 |
| Kod producenta | 09BO831 |
| Producent | Boker |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 1
Brak opinii