Nóż taktyczny o konstrukcji Full Tang. Głownia o profilu Tanto została wykonana z węglowej stali narzędziowej 1095, cechującej się wysoką udarnością. Klinga została zahartowana do twardości 55-56 HRC. Powierzchnię głowni pokryto czarną, matową powłoką proszkową zabezpieczającą ostrze przed korozją.
Profilowaną rękojeść wykonano z elastomeru Kraton ze zintegrowanym, obustronnym jelcem i głowicą. Antypoślizgowa faktura w formie poziomych rowków gwarantuje pewny chwyt. Na końcu rękojeści umieszczono otwór służący do przewleczenia linki lub smyczy.
Dane techniczne
Długość głowni: 152,5 mm
Grubość głowni: 5 mm
Stal: 1095
Rękojeść: Elastomer Kraton
Długość całkowita: 279,5 mm
Waga: 381 g
Producent: Ontario, USA
| Typ noża | Z głownią stałą |
|---|---|
| Styl | Militarno-taktyczny |
| Długość głowni | 152,5 mm |
| Grubość głowni | 5 mm |
| Profil głowni | Tanto |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Odporność na stępienie | Dobra |
| Odporność na korozję | Niska |
| Typ blokady | Ostrze stałe |
| Długość całkowita | 279,5 mm |
| Stal ostrza | 1095 |
| Sposób otwierania | Ostrze stałe |
| Materiał rękojeści | Elastomer Kraton |
| Klips do noszenia | Nie |
| Kabura w komplecie | Nie |
| Waga | 381 g |
| EAN | 071721084006 |
| Kod producenta | ON8400 |
| Producent | Ontario |
| EAN |