Nóż składany Martinez Albainox Tokisu 18887
Składany nóż EDC (Everyday Carry). Wyposażony w głownię o profilu Trailing Point wykonaną z 67-warstwowej stali damasceńskiej, która charakteryzuje się wysoką twardością oraz wytrzymałością.
rękojeść z trwałego laminatu g10, podcięcie na palec, klips
Czarna rękojeść z niebieskimi elementami została wykonana z wytrzymałego laminatu G10 i wyposażona w podcięcie na palec, które w połączeniu z jej ergonomicznym kształtem zapewniają pewny chwyt podczas pracy. Wygodne codziennie noszenia noża gwarantuje sprężysty klips.
blokada liner lock, klips, łożyska kulkowe i etui
Płynne i wygodne otwieranie noża umożliwiają łożyska kulkowe oraz flipper, który w pozycji otwartej pełni również rolę małego jelca. Głownię w pozycji otwartej zabezpiecza klasyczna blokada Liner Lock. W zestawie znajduje się etui.
elementy zestawu
- nóż składany Martinez Albainox Tokisu 18887
- etui
najważniejsze cechy
- głownia z 67-warstwowej stali damasceńskiej
- lekki i kompaktowy
- rękojeść z laminatu G10
- blokada Liner Lock
- flipper, łożyska kulkowe
- karbowanie na grzbiecie głowni
- klips
- etui w komplecie
Militaria.pl jest dealerem premium marki Martinez Albainox.
Martinez Albainox to hiszpańska marka wywodząca się z tradycji nożowniczych Albacete, obecna na rynku od 1990 roku i dziś znana na całym świecie. W jej ofercie znajduje się ponad 4500 produktów, od klasycznych noży i replik po sprzęt outdoorowy oraz profesjonalne noże kuchenne, które cenią także znani hiszpańscy szefowie kuchni. Do najpopularniejszych modeli należą noże motylkowe i składane noże taktyczne wykonane ze stali nierdzewnej 3Cr13 lub 440C, często wzbogacone o rękojeści z aluminium i drewna. Dzięki połączeniu tradycji, nowoczesnych technologii i atrakcyjnej stylistyki Albainox zdobyła pozycję jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w swojej branży.
| Typ noża | Składany |
|---|---|
| Styl | Ogólnoużytkowy |
| Długość głowni | 84 mm |
| Grubość głowni | 3,2 mm |
| Profil głowni | Trailing Point |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Odporność na stępienie | Dobra |
| Odporność na korozję | Niska |
| Typ blokady | Liner Lock |
| Długość całkowita | 204 mm |
| Stal ostrza | Damasteel |
| Sposób otwierania | Ostrze stałe |
| Materiał rękojeści | Laminat G10 |
| Klips do noszenia | Tak |
| Kabura w komplecie | Tak |
| Waga | 169 g |
| EAN | 8435119971316 |
| Kod producenta | 01RU18887 |
| Producent | Martinez Albainox |
| EAN |