Mały, mocny organizer z wytrzymałej siatki. Wkładam do niego survivalowe drobiazgi, żeby się nie plątały po plecaku. Waga minimalna. Zamek dobrej jakości.
Niewielki i lekki organizer podróżny wykonany z wytrzymałej poliestrowej siatki, zamykany na zamek błyskawiczny poprowadzony przez środek. Kieszeń przeznaczona do przenoszenia dodatkowych drobnych elementów ekwipunku w torbie lub plecaku. Na tyle znajdują się dwa panele velcro.
Na wszystkich czterech rogach umieszczono pętle do podwieszania.
Dane techniczne
Kolor: czarny
Materiał: 100% poliester
Wymiary: 205 x 145 mm
Waga: 42 g
Producent: Mil-Tec, Niemcy
Militaria.pl jest oficjalnym dystrybutorem marki Mil-Tec.
Mil-Tec to marka stworzona przez firmę Sturm Handels GmbH, która od 1971 roku specjalizuje się w produkcji i dystrybucji odzieży oraz sprzętu outdoorowego i taktycznego. Korzystając z doświadczenia w pracy z nadwyżkami wojskowymi i jednocześnie rozwijając własne, nowoczesne rozwiązania - jak linia cywilnych kamuflaży Phantomleaf® - firma zyskała renomę producenta wysokiej jakości sprzętu w atrakcyjnej cenie. Marka dba o etyczne standardy w krajach produkcji, aktywnie wspierając inicjatywę "Social Fair". Ciekawostką jest oferta replik historycznych mundurów i wyposażenia wojskowego, cieszących się uznaniem wśród kolekcjonerów i rekonstruktorów.
| EAN | 4046872398070 |
|---|---|
| Kod producenta | 16003502 |
| Producent | Mil-Tec |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 20
-
-
Fajny, mocny organizer. Nie waży dużo. Wożę w tym narzędzia na rower. Suwak chodzi dobrze i pewnie. Mam też dwa takie trochę większe już dość długo, sprawdzają się bardzo dobrze. Trwały produkt.
-
Jak dla mnie idealny, korzystam jako kieszeń na gazy i opatrunki w moim plecaku ratowniczym i mieści się ich dosyć sporo. dodatkowy plus za dwie możliwości przyczepienia kieszeni do plecaka, u mnie jest na załączone rzepy. polecam
-
Ciekawy i stosunkowo niedrogi organizer. Zadziwiająco dobra jakość szycia. Rzepy są zbyt małe i lepiej jakby ich w ogóle nie było.
-
bardzo praktyczny, lekki, na małe przedmioty bardzo przydatny.
-
bardzo dobrze wykonany, praktyczny, lekki, na małe przedmioty bardzo przydatny.
-
Solidny organizer za niewielkie pieniądze. Dobrze uszyty, gruba sztywna siatka. Zdecydowanie na drobne rzeczy. Polecam.
-
Bardzo przydatny organizer w atrakcyjnej cenie. Dobrze sprawdza się zarówno w plecaku, jak i w worku marynarskim. Polecam.
-
Przydatna kieszeń, rzepy mogłyby być trochę szersze
-
Dobry organizer, służy mi do trzymania power banka oraz przewodów do ładowania.
-
Tania i praktyczna kieszonka do przypięcia wewnątrz plecaka z panelem na rzep
-
to już mój drugi organizer, sprawdza się, jestem zadowolony
-
Niezła kieszonka na drobiazgi. Polecam każdemu lubiącemu porządek w plecaku.
-
lekki i praktyczny organizer na różnego rodzaju drobiazgi.
-
Fajny produkt, idealny na spakowanie bielizny itp.
Brak opinii